نویسنده هری پاتر، جی کی رولینگ چطور ثروتمندترین نویسنده جهان شد؟

نوع فایل
ویدئو - با دوبله فارسی
حجم فایل
124 مگابایت
تاریخ انتشار
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
دسته بندی
تعداد بازدید
2 بازدید
۴۰,۰۰۰ تومان
دانلود و دریافت کنید
  خرید این محصول

نویسنده هری پاتر، جی کی رولینگ ثروتمندترین نویسنده جهان است که بر اساس گزارش باکس آفیس هشت‌گانه‌ی فیلم‌های هری پاتر، با ۷/۷ میلیارد دلار پرفروش‌ترین مجموعه فیلم‌های تاریخ سینما است.

رولینگ، دارای سرمایه‌ای به مبلغ خالص ۱ میلیارد دلار است!!

ثروتمندترین نویسنده‌ دنیا می‌گوید: من به تلاش سخت و شانس اعتقاد دارم، به این صورت که مورد اول، آدم را به مورد دوم می‌رساند.‌

نام ویدئو:جی کی رولینگ نویسنده هری پاتر

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: کارآفرینان و علاقه مندان نویسندگی

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدئویی:

این ویدئو را می توانید بصورت کامل از اینجا دریافت نمایید:

دانلود و دریافت کنید

جی‌ کی رولینگ معتقد است که آدم فوق‌العاده خوش‌شانسی است، که توانسته کاری را انجام دهد که بیش از هر چیزی در دنیا به آن علاقه‌مند بود. او مطمئن‌ است همیشه یک نویسنده خواهد بود.‌

انجام کاری که به آن علاقه‌مند هستید، باعث می‌شود بتوانید سخت تلاش کنید. به علاوه، اگر در حال انجام کاری هستید که با شور و هیجان‌تان سازگار نباشد، به احتمال زیاد احساس سرخوردگی و ناامیدی خواهید کرد و در زندگی به شادی واقعی نخواهید رسید.

چون ناشران، مدام کتاب هری پاتر را به این دلیل رد می‌کردند که به اعتقاد آن ها بسیار بلند بود‌. هر چند، جی کی رولینگ به اثر خود آن‌چنان ایمان و باور داشت که تا لحظه‌ چاپ، دست از تلاش بر نداشت.

 

ایده نوشتن هری پاتر و شروعی برای موفقیت

در ابتدا، رولینگ داستان هری پاتر را در زمان تاخیر قطار از منچستر به ایستگاه راه‌آهن کینگز کراس لندن می‌نوشت. وی بعدها این لحظات را این‌گونه توصیف کرد: ناگهان ایده‌ی هری پاتر در ذهن‌ام پدیدار شد. نمی‌توانم دقیقا بگویم چرا، و چه چیزی باعث این اتفاق شد.

که در این ویدئو به نحوه برخورد خلاقانه او با این مساله و تبدیل کردن این تهدید به بهترین فرصتها و ایجاد درآمدزایی از آن پرداخته شده است:

 

ایمان و باور جی کی رولینگ

سرزنش کردن پدرومادرتان از این‌که شما را به مسیری نادرست هدایت کردند، تاریخ انقضاء دارد؛ از لحظه‌ای که بتوانید نخستین تصمیم زندگی‌تان را بگیرید، مسئولیت هر چیزی در زندگی به گردن خودتان می‌افتد.‌ چون…
جمله معروف جی کی رولینگ : “شما مسئول زندگی‌تان هستید . پس نتیجه هر تصمیمتان به خودتان برمیگردد”

در این آموزش به روش‌های مدیریتی این نویسنده خلاق و موفق و نحوه ثروت آفرینی او پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار، خصوصا نویسندگان خلاق بسیار پیشنهاد می‌گردد.
تیزر این ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است را می‌توانید در بالای همین صفحه مشاهده کرده و ویدئو کامل آن را در بخش پایین دریافت کنید.

دانلود و دریافت کنید