اندیکاتور تعیین نقاط ورود و خروج دربورس و فارکس


اندیکاتور تعیین نقاط ورود و خروج دربورس و فارکس
نوع فایل
ویدیو دوبله فارسی
نویسنده
تعداد دانلود :
1796 بازدید
۱۲۰,۰۰۰ تومان ۹۰,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

اندیکاتور تعیین نقاط ورود و خروج دربورس

فرض کنید سهمی را تحلیل کرده اید و به نظرتان برای خرید مناسب است. حالا آن را در چه قیمتی خرید میکنید؟ آیا روزی که تصمیم به خرید گرفتید٬ در هر قیمتی که بود می خرید؟ صبر می کنید به سطح حمایتی برسد سپس می خرید؟ یا بر اساس اندیکاتور ها می خرید؟ سیستم معاملاتی تان برای خرید و تعیین نقطه ورود چیست؟

در نهایت باید برای قیمت خرید سهم برنامه داشته باشید. هرچقدر هم که سهم ارزنده باشد شما برای ورود به سهم باید بر اساس استراتژی معاملاتی تان قیمت مناسب را بررسی کنید و سپس وارد سهم شوید.

در بسته آموزشی زیر علاوه بر اندیکاتور تعیین نقاط ورود و خروج به سهم مورد نظر، آموزش ویدیویی و نرم افزار لازم را دریافت میکنید:

دانلود کنید

اهمیت تعیین نقطه ورود مناسب در بورس

تعیین یک نقطه ورود مناسب به سهم می تواند در سود آوری معاملات شما بسیار اثر بخش باشد. برای مثال سهم X را در نظر بگیرید که بعد از تحلیل به این نتیجه می رسید سهم بسیار ارزنده است و تصمیم به خرید می گیرید. فرض کنید قیمت سهم در حال حاضر ۲۷۰ تومان است. شما سهم را میخرید و چند روز بعد تا ۲۰۰ تومان کاهش پیدا میکند و بعد از چند مدت قیمت  سهم دوباره رشد میکند و به ۴۰۰ تومان می رسد.

در هر دو حالت از این معامله سود می برید اما با قیمت خرید ۲۰۰ تومان ۱۰۰ درصد سود می برید و با قیمت خرید ۲۷۰ تومان کمتر از ۵۰ درصد!

به همین دلیل تدوین نقطه ورود مناسب برای معامله گر (مخصوصا معامله گر تکنیکالی که بازه زمانی کوتاه تری سهم را نگه میدارد.) از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با استفاده از این ابزار و اندیکاتور تعیین نقاط ورود و خروج دربورس که همراه با آموزش و نرم افزار و تمامی امکانات لازم در اختیار شما قرار می گیرد ، همانند ویدیوی آموزشی بالا شما نیز براحتی نقاط ورود و خروج هریک از سهام موردنظر خود را پیدا میکنید:

دانلود کنید