چطور با زیرنویس فارسی کردن ویدیو کسب درآمد کنید؟


            چطور با زیرنویس فارسی کردن ویدیو کسب درآمد کنید؟
نوع فایل
ویدیو - دوبله فارسی
حجم فایل
55 مگابایت
نویسنده
۵۸,۰۰۰ تومان ۳۰,۰۰۰ تومان
  خرید این محصول

زیرنویس فارسی کردن ویدیو و ترجمه فیلمهای آموزشی که برگرفته از منابع و وبسایتهای معتبر خارجی هستند ، امروزه از با ارزش ترین و درآمدزاترین مشاغل اینترنتی می باشد.

اگر به زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی تسلط دارید، با توجه به دانش، تجربه یا تخصص خود می توانید به راحتی فیلمهای آموزشی را ترجمه، زیرنویس فارسی و منتشر نمایید و علاوه بر اینکه در راه نشر دانش قدم برمی دارید ،  از تولیدات فرهنگی- آموزشی خود کسب درآمد کنید.

چگونه با زیرنویس فارسی کردن فیلمهای آموزشی کسب درآمد کنید؟

چرا زیرنویس فارسی کردن ویدیو و فیلمهای آموزشی حائز اهمیت  است؟

زیرنویس فارسی ، قرار دادنِ متنِ ترجمه شده ی گفتار و کلام گوینده یا گویندگان فیلم روی آن می باشد.  زیرنویس فارسی  اغلب با تغییرِ زبان فیلم همراه است و باعث می شود ببیندگان درک صحیحی از آموزش های ارائه شده در آن فیلم داشته باشند.

با توجه به اهمیت زیرنویس فارسی کردن ویدیو ، محصول آموزش دوبله فیلمهای آموزشی از مجموعه آموزش تولید محتوای آسان ، به زبان ساده و ویدیویی کاملاً کاربردی برای مدرسین و تمام کسانی آماده شده است که می خواهند فیلمهای آموزشی موردنظر خود را ترجمه، زیرنویس فارسی و منتشرنمایند. 

 

مزایای ویدیوهای آموزشی زیرنویس فارسی  شده در مقایسه با فیلم های آموزشی زبان اصلی چیست؟

 • ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم های آموزشی می تواند توسط یک نفر  به تنهایی و یا بصورت گروهی تهیه شود. در حالت انفرادی شخص هم به عنوان مترجم و هم تدوینگر ویدیویی عمل مینماید، اما در حالت گروهی وظایف تقسیم شده و یک یا چند نفر وظیفه ترجمه متن و تدوین ویدیو (قراردادن متن فارسی روی ویدیو) را بر عهده دارند.
 • مترجم و تدوین گر ویدیویی، برای زیرنویس فیلم آموزشی مدنظر خود فقط یکبار زمان میگذارند و پس از تکمیل آن و با قراردادن روی وبسایت ایتوک سنتر، آن فیلم از سوی دانشجویان و کاربران سایت به تعداد نامحدود ، دانلود و خریداری می شود.
 • با توجه به دریافت نظرات کاربران در پایین هر فیلم آموزشی منتشر شده روی وبسایت ، امکان نظرسنجی و بازخورد از آموزشها برای آنان فراهم می باشد. به این ترتیب امکان تحقیق و نیازسنجی برای انتخاب فیلم های آموزشی جدید با توجه به نیاز مخاطبان برای ایشان میسر می گردد.
 • با انتشار هر فیلم آموزشی خارجی بصورت زیرنویس فارسی شده ، علاوه بر کسب درآمد برای مترجم و تدوین گر آن ، امکان تبلیغات گسترده در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی برای معرفی هرچه بهتر ایشان فراهم می گردد. همچنین، میتوانند با ارائه ویدیوهای آموزشی رایگان امکان آشنایی هرچه بیشتر کاربران با آموزش های خود را فراهم آورند.
 • همه آنچه که برای زیرنویس فارسی فیلم آموزشی مورد نیاز است: متن ترجمه شده، یک کامپیوتر و یک نرم افزار است که همراه با این آموزش به شما ارائه می شود.

با خرید محصول آموزش زیرنویس فارسی کردن ویدیو و فیلمهای آموزشی چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

 • نکات مورد توجه برای ترجمه و زیرنویس فارسی نمودن فیلم های آموزشی.
 • نحوه نوشتن و تایپ کردن متن ترجمه شده دریافتی از مترجم، روی فیلم .
 • آشنایی کامل با بخش های لازم نرم افزار زیرنویس فارسی و نحوه تدوین ویدیوهای آموزشی .
 • آموزش نحوه قراردادن متن فارسی روی فیلم و ویرایش و حذف قسمتهای اضافی.
 • نحوه اصلاح و جایگزینی کلمات و جملاتی که در هنگام نوشتن متن یا ترجمه، اشتباه شده اند.
 • گرفتن خروجی مناسب از فیلم زیرنویس فارسی شده نهایی ، برای انتشار در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی.

هدیه ویژه : برای استفاده از آموزش زیرنویس فارسی فیلم های آموزشی ، نرم افزار مورد نیاز بصورت رایگان در این بسته موجود است.


چگونه با تولید محصولات آموزشی به شیوه های فوق ، تبلیغات و کسب درآمد کنید ؟ 

پس از تولید محصول آموزشی خود با هریک از روشها و امکانات موجود در این بسته آموزشی و پس از قیمت گذاری مناسب ، می‌توانید آموزش هایتان را در سایتهای مرتبط با محصولاتتان با نام خودتان بارگزاری و منتشر نمایید و درآمد کسب کنید.

همچنین می توانید آموزشهای تولید شده خود را به صورت رایگان روی وب سایت ایتوک سنتر قرار دهید تا مورد بازدید کاربران سایت قرار گرفته و علاوه بر معرفی و تبلیغات شما با اشتراک دانش خود در نشر و توسعه دانش نیز سهیم شوید.

نکته : پس از استفاده از این آموزش، امکان پاسخ گویی به سوالات شما کاربر عزیز از طریق درج نظرات در پایین همین صفحه فراهم می باشد.

 


 

   راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.