طراحی لباس با فشن و مدلینگ چطور جهان هنر را متحول کرد؟

نوع فایل
ویدیو دوبله فارسی
نویسنده
تعداد بازدید
241 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

طراحی لباس یکی از تاثیرگذارترین صنایع تجاری جهان است و شاید عقلانی نباشد که به این صنعت ۱/۷ میلیارد دلاری بی توجه باشیم. صنعتی که طرفداران چند صد میلیونی در سطح جهان دارد.

ویدیوی زیر معرفی افراد مشهور اما پشت صحنه ای در صنعت مد و فشن و طراحی لباس جهان است که سعد دارند گام بزرگ و مهم بعدی در طراحی لباس جهان را شکل دهند:

پیشنهاد مشاهده این ویدیو بصورت کامل، رایگان و با دوبله فارسی به اساتید و دانشجویان طراحی لباس ، طراحی پارچه و تمامی فعالین و علاقه مندان مد ، مدلینگ و فشن :

صنعت مد و مدلینگ ، طراحی لباس و پارچه و بطور کلی دنیای فشن همانطور که در این ویدیو مشاهده میکنید، پیشرفت و تحول زیادی داشته است، اما همچنان روبه جلو و در حال پیشرفت و تکامل است و متخصصین این رسته معتقدند هنوز راه زیادی در پیش است.

زمانی که کوکو شانل گفت فشن پرطرفدار است اما استایل ماندگار، نمیدانست بعد از ۵۰ سال حرفش چقدر درست خواهد بود.

در هر دوره ای نسبت به گذشته ، رنگها و سبکهای بیشتری در صنعت مدلینگ و فشن می بینیم. هرچه قدر که فشن سریع و سریعتر حرکت میکند، اما مفهوم لباس در طول ۱۰۰ سال گذشته تغییر چندانی پیدا نکرده.

پارچه همچنان بدن را می پوشاند و نشانه ای از مناسبات اجتماعی است. بافت ها همچنان با سوزن دوخته شده و در فروشگاه ها فروخته می شونداما آیا نباید هیچ تغییری در لباس ها پیش بیاید؟

شما هم می توانید مواردی که میتواند به این صنعت کمک کند تا در ایران هم بتوانیم طراحی لباسهای جدیدتری داشته باشیم را پیشنهاد دهید و  پیشنهاد میکنیم این ویدیوی آموزشی را برای دوستانتان نیز ارسال کنید تا آنها هم ببینند.

دانلود

نظرات خود را در مورد ویدیوی طراحی لباس را در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: