طراحان مد چطور با همکاری شرکتهای تجاری ، درآمد زایی می کنند؟

نوع فایل
ویدیو دوبله فارسی
نویسنده
تعداد بازدید
178 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

طراحان مد با نوآوری و رقابت پذیری و از طریق ایجاد ارتباط میان شرکتهای تجاری کوچک و متوسط اروپایی، ابتکاری جالب موسوم به “وورث” (Worth) در کشورهای اتحادیه اروپا را اجرا میکنند که  درامدزایی بالایی ایجاد کرده است:

به عنوان مثال، چند مورد از برترین طراحان مد و لباس جهان را می توان از :

کوکو شانل ( Coco Chanel ) ، دانا کرن ( Donna Karan ) ، جورجیو آرمانی ( Giorgio Armani ) ، کلوین کلاین ( Calvin Klein ) ، دناتلا ورساچه ( Donatella Versace ) ، رالف لورن ( Ralph Lauren ) ، کریستین دیور ( Christian Dior ) ، و … اشاره نمود ، که شاید بارها نام آن ها شنیده اید. دنیای مد، دنیای بسیار پیچیده ای است و امروزه بر بال فناوری و شبکه های اجتماعی عکس محور حرکت می کند و روند رو به رشدی را در پیش گرفته است.

این صعود و پیشرفت خیره کننده دنیای مد مدیون طراحان خوش ذوقی است که در جای جای جهان لباس هایی با طرح های متنوع را طراحی می کنند. لباس های طراحی شده توسط طراحان مد در سراسر جهان بر تن میلیون ها نفر است و افراد مختلف با توجه به سلیقه، بودجه و همچنین وضعیت استایلشان از این لباس ها استفاده می کنند.

در ویدیوی زیر که به زبان فارسی دوبله شده است به این موضوع که طراحان مد چطور با همکاری شرکتهای تجاری ، درآمد زایی می کنند می پردازیم: 

صنعت مد در حال انفجار است و به نظر می رسد که همه طراحان لباس، در حال رقابت در این صنعت هستند. برای پیشرفت در این صنعت و قرار گرفتن در کنار نام های بزرگی همچون رالف لورن و کالوین کلوین ، شما به عنوان یک طراح مشتاق باید ویژگی هایی مشابه با طراحان برتر دنیا را داشته باشید.

امیدواریم ویدیوی طراحان مد  برای شما مفید بوده باشد. 

دانلود

نظرات خود را در مورد این ویدیو در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: