هنری کراویس چطور غول سرمایه گذاری بورس جهان شد؟

هنری کراویس میلیاردر پیشتاز در خریدهای بورس با ثروت ۲/۴ میلیارد دلار است و در جایگاه دویست ‌و ‌یکم ثروتمندان جهان قرار دارد و از چهره های تاثیر گذار بورس جهان می باشد:

نام ویدیو: هنری کراویس سرماه گذار بورس

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: کارآفرینان و علاقه مندان کارآفرینی

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدیویی :

 

کامل این ویدیو را می توانید اینجا دریافت نمایید:

هنری کراویس تاجر و سرمایه گذار آمریکایی متولد سال ۱۹۴۴ و بنیانگذار شرکت غیر بورسی که در اصطلاح به آن ها private equity  میگویند میباشد .این شرکت در سال ۲۰۱۳ معادل ۹۴٫۳ میلیارد دلار سرمایه داشته است .

ثروت خالص  این سرمایه گذار و تاجر آمریکایی در سال ۲۰۱۵ ، معادل $۴٫۸ میلیارد دلار گزارش شده است . طبق گزارش مجله فوربز هنری کراویس ۱۰۸ امین آمریکایی فوق ثروتمند و ۲۷۸ امین فرد ثروتمند جهان میباشد .

 شرکتها و درآمدزایی ها برای موفقیت
مجموعه شرکتهای هنری کراویس شامل لی تکس،‌ شرکت غذایی بیترایس،‌ سیف وی،‌ دوراسل، بوردن، فرست دیتا ‌و گروه سرگرمی‌ریگال می‌شود. مجموع دارایی‌های این شرکت که ۱۳ اداره در ۹ کشور دنیا در شهرهایی چون سان فرانسیسکو، هوستون، ‌واشنگتن، لندن، پاریس، هنگ کنگ، توکیو، پکن، مومبای، دبی، سئول و سیدنی دارد و دفتر مرکزی آن در نیویورک واقع شده،‌ در حال حاضر به بیش از ۶۰ میلیارد دلار می‌رسد.
این شرکت در سال ۲۰۱۰ وارد بازار عمومی‌سهام نیویورک شد. شرکت KKR از زمان تاسیس خود تاکنون در بیش از ۱۶۰ شرکت سرمایه‌گذاری کرده است. در حال حاضر در حدود ۴۰۰ نفر برای این شرکت مشغول به کار هستند.

تاسیس شرکت و ساخت یک امپراطوری :

کوهلبرگ کراویس رابرتس به‌اختصار: KKR شرکت خدمات مالی آمریکایی و چندملیتی است، که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی و ارائه خدمات مدیریت سرمایه‌گذاری" href="https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C">مدیریت سرمایه‌گذاری، بانکداری سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر، مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ارائه اهرم‌های مالی فعالیت می‌نماید.

شرکت کوهلبرگ کراویس رابرتس در سال ۱۹۷۶ توسط سه نفر از کارکنان بانک بیر استیرنز، بنام‌های جرمی کوهلبرگ، هنری کراویس و جرج رابرتس راه‌اندازی شد و از سال ۱۹۷۷ تاکنون در بیش از ۱۶۰ شرکت مختلف سرمایه‌گذاری کرده، که حجم معاملات آن بالغ بر ۴۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌گردد.

جمله معروف هنری کراویس : “اگر به پول بی احترامی کنید، پول و ثروت به سراغ شما نمی آید”

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است و میتوانید تیزر و بخش هایی از آنرا بالای همین صفحه مشاهده و کامل آنرا در بخش پایین دریافت کنید، به روشهای مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت آفرینی پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار ، مدیران و علاقه مندان به ثروت آفرینی بسیار پیشنهاد می گردد:


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *