رادیو زبان – آموزش مکالمه زبان انگلیسی بصورت پادکست با رادیو زبان

نوع فایل
پادکست- فایل صوتی
حجم فایل
20 مگ
نویسنده
دسته بندی
رایگان
  دانلود رایگان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با رادیو زبان ، عنوان مجموعه ای آموزشی است که به ترتیب و برای علاثه مندان یادگیری زبان انگلیسی بصورت پادکست  رایگان منتشر خواهد شد. در این مجموعه فایل صوتی آموزش زبان انگلیسی که بصورت پادکست و به نام رادیو زبان می باشد، شما با گوش دادن یک مکالمه انگلیسی و توضیحات استاد با نحوه بیان برخی جملات کاربردی و همچین نکات و اصطلاحات آن آشنا خواهید شد:

در این فایل صوتی شما با گوش دادن یک مکالمه انگلیسی و توضیحات استاد با نحوه بیان برخی جملات کاربردی و همچین نکات و اصطلاحات آن آشنا خواهید شد:

بخش اول:

 


بخش دوم:

آموزش جملات کاربردی زبان انگلیسی در مجموعه رادیو زبان ، که در بخش دوم به موضوع جملات مربوط به ازدواج می پردازد. این جملات و اصطلاحات کاربردی در کلیه گفتگوهای مربوط به ازدواج می تواند کاربرد داشته باشد:

 


بخش سوم:

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با رادیو زبان ، عنوان مجموعه ای آموزشی است که به ترتیب و برای علاثه مندان یادگیری زبان انگلیسی بصورت پادکست  رایگان منتشر خواهد شد.

در این فایل صوتی که بخش سوم از مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی با رادیو زبان می باشد، شما با گوش دادن یک مکالمه انگلیسی و توضیحات استاد با نحوه بیان برخی جملات کاربردی و همچین نکات و اصطلاحات آن آشنا خواهید شد:

 


 

تمام فایلهای صوتی و پادکست های آموزشی بالا را میتوانید اینجا دانلود نمایید:

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.