درآمد دلاری از اینترنت چیست و چطور می‌توان براحتی درآمد دلاری داشت؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
حجم فایل
35 مگابایت
دسته بندی
۴۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۰۰ تومان
دانلود و دریافت کنید
  خرید این محصول

با بالا کشیده شدن دلار خیلی از افراد به فکر کسب و کاری که درآمد آنها به دلار است افتاده اند. سالها پیش ممکن بود انجام چنین کاری بسیار سخت و دشوار باشد ولی امروزه با بوجود آمدن ارزهای دیجیتال همانند اتریوم و بیت‌کوین و… کسب و کار‌های با درآمد دلاری را بسیار راحت و آسان کرده اند.
درآمد دلاری بسیار کار سودآوری است و فرد را می‌تواند از لحاظ مالی بی نیاز کند و کسب درآمد دلاری در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا با بالا رفتن ارزش دلار، کسب مقدار کمی از آن هم(به ریال) مبلغ بسیار قابل توجهی است.

در کسب و کارهایی که درآمد دلاری دارند می‌توان به:

  • کسب ارز دیجیتال با کمپین‌های Bounty
  • خرید و فروش ارز دیجیتال
  • فروش محصولات دیجیتال
  • کسب درآمد دلاری از طریق وبسایت‌های کلیکی
  • و …

اشاره کرد.
کسب درآمد دلاری از طریق وبسایت‌های کلیکی از ساده ترین راه‌های کسب و کار دلاری است.

این وبسایت‌ها بسیار زیاد هستند. وبسایت‌های کلیکی روش کارشان اینگونه است که به شما برای در ازای کلیک کردن بر روی هر تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود، مبلغ مشخصی پرداخت می‌شود.
سایت‌هایی همانند: infolinks ،pulsepoint و PopAds

بیت‌کوین

نقره و طلا سالها است توسط انسانها برای تجارت استفاده می شوند و بیت‌کوین نیز همانند آنها یک نوع پول است.
یک پول یا ارز دیجیتالی است که به صورت الکترونیکی پخش و استفاده می شود. هیچ شخص یا نهادی این شبکه را کنترل نمی کند. شبکه این ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز و کاربر به کاربر است و اوایل بیت‌کوین آینده پولهای دیجیتال نامیده می‌شدند. یکی از ویژگی‌های بیت‌کوین این است که غیر قابل لغو است. یعنی هنگامی که بیت‌کوین را انتقال می‌دهید، بی هیچ عنوان نمی‌توانید آنرا لغو یا برگردانید و تنها راه، آن است که شخصی که شما بیت‌کوینتان را به او منتقل کرده اید، بخواهد بیت‌کوین را به شما برگرداند.

درواقع شخصی که شما ارز را برای وی انتقال داده اید هرگز نمی تواند ادعا کند که انتقال برایش انجام نشده است و در اصل بیت کوین تضمین برای دریافت و انتقال پرداخت نیز است . از جمله راه‌هایی که می‌توان بیت‌کوین بدست آورد، بصورت حقوقی است، همانند تمامی پول‌های دیگر. یعنی همانند بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌ها حقوقتان را با بیت‌کوین پرداخت کنند و یا اینکه می توانید بصورت فیزیکی خودتان سرویس پرداخت با بیت‌کوین را قرار دهید و مشتریان شما هزینه‌های سبد خرید خودشان را با بیت‌کوین پرداخت نمایند.
اینگونه درآمدهای دلاری بسیار سودآور هستند و بسیاری از مردم اشتیاق دارند تا بتوانند از این راه کسب درآمد کنند.

 

چون بیت‌کوین یک ارز کاملا دیجیتال است، می توان هر مقدار ارز را تنها در یک فلش یا حتی به صورت کیف پول‌های آنلاین یا یک برگه کاغذ حمل کرد.

مزایای کسب و کار دلاری از نوع بیت‌کوین

  • بدون PCI
  • درجه به رسمیت شناختن
  • توسعه مداوم
  • نمی تواند جعل شود

امروزه برای دریافت مجوز، چاپ و انتشار کتاب، منتظر یک شرکت انتشاراتی باشید و هزینه‌های بسیار زیاد را پرداخت نمایید. با توجه به رونق کتاب‌های الکترنیکی و قلم و نشر بسیار ساده‌ی آن‌ها، نوعی از کسب و کار الکترونیکی را می‌توان فروش کتاب‌های الکترونیکی دانست که گاها در سایت‌های مختلف به صورت دلار هزینه را پرداخت میشود کرد مثل سایت‌هایی همچون Blurb و Lulu.

کسب درآمد دلاری درواقع شغل دوم برای مردم است.

سایت‌های بسیاری وجود دارند که شما میتوانید در آنها به صورت رایگان ثبت نام نموده و مشخصات خود را وارد نموده و پروفایل ایجاد کنید و به معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود بپردازید.

یکی از ضرورری ترین ابزارهایی که شما برای کسب درآمد دلاری و ارزی احتیاج دارید، آشنایی با روش‌­های خلاقانه فریلنسرینگ (دورکاری) است تا از این راه، دنیا با توانمندی­‌ها و ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها شما آشنا شود.

سری به چند سایت متنوع دورکاری مثل فریلنسر دات آی آر، Envato و PeoplePerHour، فریلنسر دات کام از این نوع سایت‌ها بزنید. مطمئنن باشید هستند کسانی که به کمک شما احتیاج دارند و در عوض آن دستمزد خوبی پرداخت می‌کنند و یا می‌توانید ریزه‌کاری‌های اینترنتی همانند کارهایی نظیر شرکت و رای دادن در نظر سنجی‌های مختلف سایت‌هایی که از این قبیل کارها انجام می‌دهند، نصب کردن برخی نرم‌افزارها، دیدن تبلیغات، و… است که در ازای آن مبلغ مشخصی به شما پرداخت می‌شود.

آموزش‌هایی به صورت زبان انگلیسی

شما با مهارتها و توانایی‌هایی که دارید می‌توانید آموزش‌هایی به زبان انگلیسی بدهید و فیلم‌های ویدیویی از خود گرفته و در سایتتان منتشر کنید.

این کار بسیار سودآور است و افراد زیادی در حال انجام این کار هستند.

گاهی ما برای بدست آوردن درآمدهای خوب، نیاز به امکانات زیاد یا خاص و حرفه ای داریم. اما در آموزش ویدویی زیر و همانطور که در ویدیوی معرفی بالا به آن اشاره شد، به سادگی و با داشتن فقط یک میکروفن ساده می توانید درآمدزایی در منزل داشته باشید.

برای دریافت و مشاهده کامل آموزش ویدئویی کسب درآمد دلاری از اینترنت از بخش زیر اقدام کنید:

دانلود و دریافت کنید

 

راه‌های بسیار زیاد دیگری وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آنها درآمد دلاری داشته باشید، چند نمونه از آنها گفته شده و می‌توانید با کمی صبر، پشتکار، تلاش و خلاقیت به درآمدی باورنکردنی برسید. هیچ کاری در این دنیا وجود ندارد که بخوابید و میلیون میلیون پول بدست آورید.