چگونه با دوبله فیلم های آموزشی کسب درآمد کنیم؟

امتیاز 1.00 ( 1 رای )

چگونه با دوبله فیلم های آموزشی کسب درآمد کنیم؟
نوع فایل
ویدئو - فارسی
نویسنده
تعداد دانلود :
944 بازدید
۶۸,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

چگونه با استفاده از مهارت خود درآمد کسب کنیم؟ آیا از دوبله فیلم های آموزشی می توانیم مهارت کسب کنیم؟

از با ارزش ترین و درآمدزاترین مشاغل اینترنتی امروزه به دوبله فیلم های آموزشی منابع و وبسایت های معتبر خارجی می توان اشاره کرد. اگر به زبان انگلیسی یا سایر زبان های خارجی تسلط دارید از مهارت خود استفاده کنید و فیلم های آموزشی را ترجمه، دوبله و منتشر نمایید و درآمد کسب کنید.

 دوبله چیست؟

دوبله جایگزین کردن صدای افرادی دیگر (به نام دوبلور یا دوبلِر) به‌جای صدای اصلی بازیگران و یا شخصیت‌ها فیلم است. امروزه اغلب از دوبله برای تغییر زبان فیلم استفاده می کنند تا افراد درک صحیحی از آموزش فیلم داشته باشند.

برای دوبله کردن باید یکسری مهارت ها را داشته باشیم، که در پکیچ آموزشی زیر به طور کامل به آن پرداخته شده است.

مدرسین و تمام افرادی که قصد دارند در زمینه ترجمه و دوبله قدم بگذارند با استفاده از محصول آموزش دوبله فیلم های آموزشی از مجموعه آموزش تولید محتوای آسان، این مهارت را به درستی کسب نمایند. 

دانلود کنید

مزایای ویدئوهای آموزشی دوبله شده در مقایسه با فیلم های آموزشی زبان اصلی چیست؟

مترجمان و گویندگان پس از تولید فیلم آموزشی، محتوا را در وبسایت ایتوک سنتر، منتشر می کنند سپس آن فیلم از سوی دانشجویان و کاربران سایت به تعداد نامحدود، دانلود و خریداری می شود.

ببینندگان اغلب فیلم آموزشی دوبله شده را به فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس فارسی ترجیح می دهند. این موضوع موجب کسب درآمد بیشتری برای مترجمان و گویندگان (دوبلور) می شود.

نظرسنجی در پایین هر فیلم آموزشی منتشر شده روی وبسایت برای شما این امکان را فراهم می کند که فیلم های آموزشی جدید را با توجه به نیاز مخاطبانتان تهیه کنید.

پس از ترجمه و دوبله فیلم های آموزشی، علاوه بر ارائه ویدئوی آنها ، می توان آموزش ها را بصورت فایل صوتی منتشر کرد که علاوه بر دیده شدن، امکان شنیده شدن آنها در خودرو، موبایل و … برای کاربران میسر می گردد.

 برای دوبله فیلم آموزشی علاوه بر متن ترجمه شده، یک کامپیوتر، یک میکروفن یا هدست، به یک نرم افزار نیازمندید که همراه با این آموزش به شما ارائه می شود.

دانلود کنید

در محصول دوبله فیلم های آموزشی با موارد زیر آشنا می شوید:

  • نکات مهم برای ترجمه و دوبله صحیح فیلم های آموزشی.
  • نحوه حذف صدای گوینده اصلی و قراردادن صدای ضبط شده دوبلور روی فیلم.
  • آشنایی کامل با بخش های لازم نرم افزار دوبله و نحوه تدوین ویدئوهای آموزشی.
  • آموزش نحوه ضبط متن ترجمه فیلم با صدای دوبلور و ویرایش و حذف قسمت ها و صداهای اضافی.
  • نحوه اصلاح و جایگزینی کلمات و جملاتی که دوبلور در هنگام ضبط صدای خود اشتباه گفته است.
  • گرفتن خروجی مناسب از فیلم دوبله شده نهایی، برای انتشار در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی.

هدیه ویژه : برای استفاده از این آموزش و دوبله فیلم های آموزشی، نرم افزار مورد نیاز نیز در این بسته آموزشی به شما تقدیم شده است.

چگونه با دوبله فیلم های آموزشی، تبلیغات کسب درآمد کنید؟ 

 محصول خود را با توجه به روش ها و امکانات موجود ذکر شده در این بسته آموزشی تولید کنید. 

پس از تولید محصول آموزشی خود با هریک از روش ها و امکانات موجود در این بسته آموزشی و پس از قیمت گذاری مناسب، می‌توانید آموزش هایتان را در سایت های مرتبط با محصولاتتان با نام خودتان بارگزاری و منتشر نمایید و درآمد کسب کنید.

 نکته : پس از خرید این آموزش، امکان پاسخ گویی به سوالات شما کاربر عزیز از طریق درج نظرات در پایین همین صفحه فراهم می باشد.

دانلود کنید