مارک یوآن چطور با مدیریت خبری وب سایت یاهو به درآمد ۵ میلیارد دلاری رسید؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
نویسنده
تعداد بازدید
307 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

مارک یوآن تاجری خستگی‌ناپذیر و کارآفرین، خصوصا تجارت اینترنتی و ورزشی به شمار می‌آید. با خطرپذیری‌هایی که انجام داده و روش مدیریتی و اجرای ایده‌های نوآورانه در کسب و کارش بیش از ۵ میلیارد دلار سرمایه دارد.

مارک یوآن معتقد است کسب و کار و تجارت مثل ورزش است، اما با این تفاوت که بیس بال ۶۰ دقیقه است و فوتبال ۹۰ دقیقه، اما برای تجارتتان باید ۲۴ ساعت و تمام دقیقه‌های زندگیتان تلاش کنید تا موفق شوید. وقتی از مارک یوان سوال می‌کردند که برودکست را تا کجا می‌خواهی پیش ببری، می‌گفت می‌خواهم به BBC برسانم. البته معنی این کلمه، کلوپ پسران میلیاردر بود.

دراین ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است مشاهده می‌کنید که مارک یوان چطور با ساخت وب‌سایت برودکست و فروش آن به یاهو توانست به یکی از جوان‌ترین مولتی میلیاردرهای جهان تبدیل شود. بخشهایی از این ویدیو را مشاهده و کامل آن را میتوانید دانلود نمایید:

دانلود کنید

شروع کار شرکت مارک یوآن برای موفقیت

مارک یوآن اشتیاقش به بسکتبال حرفه‌ای را به شرکتی به ارزش ۵۷ میلیارد دلار تبدیل کرد. برودکست به یاهو فروخته شد و خیلی‌ها فکر می‌کردند که مارک یوآن بلیت بخت آزمایی را برده است. اما نظر مارک همیشه این بود تا بررسی کند که در ۲۰ سال گذشته چه چیزی مورد نیاز مردم بوده و او می‌تواند آن را بدست آورد.
این تاجر غیرمعمولی به هر بیزینسی که وارد شد، تمام سختی‌های آن را هم پذیرفت و ادامه داد. در این راه زمین خورد، عزل شد، بازداشت و بازجویی شد.

اولین گام مارک یوآن برای ساخت امپراتوری

این مدیر پیشگام در عرصه رسانه و خبر، اعلام کرد که می‌خواهد علاوه بر اینترنت، در عرصه تلویزیون و رادیو نیز وارد شود. همچنین می‌خواهد با خریداری و مدیریت تیم‌های بسکتبال، در لیگ حرفه‌ای بسکتبال هم حضور و سرمایه‌گذاری داشته باشد. او حتی در شوهای تلویزیونی هم حضور موفقی پیدا کرد. چون معتقد بود از زمانی که متولد شده، یک تاجر موفق به دنیا آمده است.

مارک هر روز ثروتمندتر می‌شد تا بتواند به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند:

من باهوش و پرتلاشم، اما در عصر اینترنت یکی از خوش‌شانس‌ترین‌ها هم هستم!

استراتژی مارک یوآن

مارک قصد داشت باعث پیشرفت اینترنت در سطح جهان شود و موفق هم شد. چون با راه‌اندازی سایت Broadcast.com و فروش آن به یاهو، این اتفاق افتاد. زیرا جزو اولین سایت‌هایی بودند که اخبار جدید را خیلی سریع به کاربران خود می‌رساندند. اخبار اقتصادی، اتفاقات مهم ورزشی و… موارد مهمی بودند که کاربران در هر لحظه آن‌ها را دنبال می‌کردند.

شروع موفقیت‌های مارک یوآن

مارک از کودکی عاشق ورزش و ثروت بود و حالا در سیلیکون ولی، فردی صاحب سبک است و سایت‌های خبری و مدل‌های کاری اینترنتی زیادی بر اساس برودکست او ساخته شده است. چون او هر چیزی را بخواهد بدست می‌آورد.

کاملِ این ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است، به روش‌های مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت‌آفرین پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه‌مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می‌گردد را می توانید اینجا دانلود و دریافت نمایید :
دانلود کنید