مارک یوآن چطور با مدیریت خبری وب سایت یاهو به درآمد ۵ میلیارد دلاری رسید؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
حجم فایل
125 مگابایت
دسته بندی
۴۰,۰۰۰ تومان
دانلود و دریافت کنید
  خرید این محصول

مارک یوآن تاجری، خستگی ناپذیر و کارآفرین، خصوصا تجارت اینترنتی و ورزشی به شمار می آید. با خطرپذیری هایی که انجام داده و روش مدیریتی و اجرای ایده های نوآورانه در کسب و کارش امروز بیش از ۵ میلیارد دلار سرمایه دارد.

دراین ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است مشاهده میکنید که چطور با ساخت وب سایت برودکست و فروش آن به یاهو توانست به یکی از جوان ترین مولتی میلیاردرهای جهان تبدیل شود.

نام ویدیو: مارک یوآن مدیر سایت خبری برودکست، بخش خبری سایت یاهو

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: کارآفرینان و علاقه مندان کسب وکارهای اینترنتی

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدیویی :

 

کامل این ویدیوی آموزشی را می توانید اینجا دریافت نمایید:

دانلود و دریافت کنید

مارک یوآن معتقد است کسب و کار و تجارت مثل ورزش است، اما با این تفاوت که بیس بال ۶۰ دقیقه است و فوتبال ۹۰ دقیقه، اما برای تجارتتان باید ۲۴ ساعت و تمام دقیقه های زندگیتان تلاش کنید تا موفق بشوید.

وقتی از مارک سوال میکردند که برودکست را تا کجا می خواهی پیش ببری؟ می گفت میخواهم به BBC برسونم. که البته معنی این کلمه، کلوپ پسران میلیاردر بود.

 

شروع کار شرکت مارک یوآن برای موفقیت:

مارک یوآن اشتیاقش به بسکتبال حرفه ای را به شرکتی به ارزش ۵۷ میلیارد دلار رساند. برودکست دات کام به یاهو فروخته شد و خیلی ها فکر میکردند که مارک یوآن بلیط بخت آزمایی را برده است. اما نظر مارک همیشه این بود که بررسی کند تا در ۲۰ سال گذشته چه چیزی مورد نیاز مردم بوده و او میتواند آن را بدست آورد.
این تاجر غیر معمولی به هر بیزینسی که وارد شد، تمام سختی های آنرا هم پذیرفت و ادامه داد. در این راه زمین خورد، عزل شد، بازداشت و بازجویی شد و … که در این ویدیو می توانید مشاهده کنید.
دانلود و دریافت کنید

 

اولین گام مارک یوآن برای ساخت امپراتوری:

این مدیر پیشگام در عرصه رسانه و خبر، اعلام کرد که میخواهد علاوه بر اینترنت، در عرصه تلوزیون و رادیو نیز وارد شود. همچنین میخواهد با خریداری و مدیریت تیم های بسکتبال، در لیگ حرفه ای بسکتبال هم حضور و سرمایه گذاری داشته باشد. او حتی در شوهای تلوزیونی هم حضور موفق پیدا کرد. چون معتقد بود از زمانی که متولد شده، یک تاجر موفق به دنیا آمده است.

مارک هر روز موسس اصلی خود را ثروتمندتر می‌کرد تا بتواند به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند:

 

«من باهوش و پر تلاشم، اما تو عصر اینترنت یکی از خوش شانس ترین ها هم هستم!»

 

استراتژی مارک یوآن :

مارک قصد داشت باعث پیشرفت اینترنت در سطح جهان شود و موفق هم شد. چون با راه اندازی سایت Broadcast.com و فروش آن به یاهو، این اتفاق افتاد. چون جزو اولین سایتهایی بودند که اخبار جدید را خیلی سریع به کاربران خود می رساندند. اخبار اقتصادی، اتفاقات مهم ورزشی و … موارد مهمی بودند که کاربران در هر لحظه آنها را دنبال می کردند.

 

شروع موفقیتهای مارک یوآن :

مارک از کودکی عاشق ورزش و ثروت بود و حالا در سیلیکون ولی، صاحب یک سبک است و سایت های خبری و مدل های کاری اینترنتی زیادی بر اساس برودکست او ساخته شده است. چون او هرچیزی را بخواهد بدست می آورد.

جمله معروف مارک یوان : “من عاشق موفقیت هستم و برای رسیدن به موفقیت از هیچ کاری نمی ترسم.”

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است را میتوانید  بخش هایی از آنرا بالای همین صفحه مشاهده و کامل آنرا در بخش پایین دریافت کنید، به روشهای مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت آفرینی پرداخته شده است، حالا که با زوایای مختلف زندگی این کارآفرین بزرگ آشنا شدید چه نظری درباره‌اش دارید؟
مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می گردد.

دانلود و دریافت کنید