دانلود رایگان فایل صوتی و کتاب ۵۰۴ واژه ضروری یادگیری زبان انگلیسی

نوع فایل
PDF + فایل صوتی
حجم فایل
8 مگ
دسته بندی
رایگان
  دانلود رایگان

۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی ، شامل واژگان کلیدی است که برای هر شخصی که می خواهد زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کند، یادگیری آنها لازم می باشد.

کتاب ۵۰۴ Absolutely Essential Words یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش لغات تا به حال منتشر شده است. کلماتی که در کتاب ۵۰۴ واژه انگلیسی ارائه شده اند جزء ضروری ترین کلماتی هستند که از هر زبان آموزی انتظار می رود آنها را بداند. این کتاب در بسیاری از مدارس و موسسات آموزش عالی دنیا به عنوان واحد درسی واژگان تدریس می شود.

۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی

این کتاب و مجموعه صوتی شامل ۴۲ درس می باشد و هر درس از ۱۲ واژه جدید، به همراه مترادف های آن واژه و نمونه مثال های کوتاه که واژه جدید در آن بکار رفته است، تشکیل می شود. همچنین شامل تمرین هایی است که برای افزایش دایره واژگان و ارزیابی پیشرفت بسیار مناسب می باشد.

این کتاب ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی را دربر می گیرد که زبان آموزان برای تسلط کافی بر زبان انگلیسی باید بر روی آن تسلط خوبی داشته باشند. دبیران زبان انگلیسی روش های مختلفی را برای یادگیری موثر این کتاب متذکر می شوند،اما می توان این کتاب را در قالب یک نرم افزار و با قابلیت های مختلف نیز یاد گرفت.

این مجموعه برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس و یا تافل را دارند ، در کنار سایر آموزشهای لازم برای این آزمون ها انجام می دهند، بسیار مفید و کاربردی است.

شما می توانید کتاب ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری انگلیسی را به همراه فایل های صوتی ۴۲ درس که ۵۰۴ واژه، مترادف ها و مثال های کوتاه را با تلفظ صحیح برایتان می خواند را همین الان و بصورت رایگان دانلود کنید:

لطفا نظرات خود را در مورد این مجموعه آموزشی ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید:

 

 

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.