ثروتمندترین مرد بابل دانلود رایگان خلاصه کتاب ثروتمندترین مرد بابل

نوع فایل
PDF
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
17 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

کتاب ثروتمندترین مرد بابل مجموعه ای از داستانهای واقعی است که هم از لحاظ ادبی و هم به لحاظ راهنمائی های مالی و اقتصادی جالب توجه می باشد. در همه داستان ها علل مشکلات مالی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای عملی جالبی برای رفع آن پیشنهاد شده است .

هدف واقعی در این کتاب ایجاد بینشی است تا علاقمندان به موفقیت مالی به کمک آن ثروتمند شوند، از ثروت خود نگهداری کرده و از درآمد حاصل از آن ثروت، ثروت بیشتری به دست آورند.

در ذیل خلاصه ای از داستان های این کتاب برای خوانندگان محترم و علاقه مندان سرمایه ارائه می گردد:

اصل اول اینکه باید با مبلغی کمتر از درآمد خود زندگی کرد.

اصل دوم راهنمائی گرفتن از افراد صاحب علم و تجربه می باشد. اصل سوم به خدمت گرفتن اندوخته خویش است .
از نظر آکارد قدرت اراده چیزی نیست جز داشتن هدفی ثابت و غیر قابل تغییر و انجام دادن وظایفی در راه رسیدن به آن هدف . برای مثال اگر با خود قرار می گذارید که به مدت صد روز هر بار که از روی پلی عبور می کنید ریگی را از کنار راه برداشته و در رودخ انه بیندازید ، حتما این کار را بکنید .
اگر فرضا” در روز هفتم فراموش کردید این کار را انجام دهید ، باید همان موقع برگردید و ریگ را در رودخانه بی ندازید. هرگز نگوئید فردا دو تا ریگ می اندازم . در ضمن برای خود وظایف دشوار و غیر عملی در نظر نگیرید.

بطور کلی ، مفاهیم گفته‌ شده در این کتاب، روش‌های پول درآوردن را نشان نمی‌دهند. در عوض، روش‌های حفظ و مدیریت پول‌هایی که وارد زندگی‌مان می‌شوند را برایمان روشن می‌کند؛ راهکارهایی ساده که می‌توانیم با کمک آن‌ها وضعیت مالی‌مان را دگرگون کنیم.

چه کسی کتاب ثروتمندترین مرد بابل را نوشته‌ است؟

جورج ساموئل کلاسون، نویسنده و کارآفرین آمریکایی، متولد سال ۱۸۷۴‌، نویسنده این کتاب بود. در سال ۱۹۲۶، اقدام به چاپ مجموعه‌ای از نوشته‌هایش در مورد آموزش مالی کرد که به یکی از معروف‌ترین کتاب‌های جهان تبدیل شد.

دانلود رایگان خلاصه کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

دانلود