۷ راز موفقیت کارآفرینان را محسن ملایری بازگو میکند (ویدیو)

۷ راز موفقیت کارآفرینان از زبان محسن ملایری که یکی از کارآفرینان جوان و موفق در کسب و کارهای اینترنتی است. او اعتقاد زیادی به جمله معروف استیو جابز دارد :

” آن آدم هایی که آنقدر دیوانه هستند که فکر میکنند میتوانند دنیا را تغییر دهند، در واقع همانهایی هستند که این کار را می کنند” .

تجربیاتی که منِ محسن ملایری در ارتباط با کارآفرینان موفقی مانند مدیران و موسسین ساتهای دیجی کالا، تخفیفان، کافه بازار و … در استارت آپ ویکندها و جشنواره های وب داشته ام ، منجر به یافتن ۷ راز موفقیت کارآفرینان شد.

همینطور تجربه های موفقیتها و شکستهایی که خودم داشتم  ، به این نکته رسیدم که ۷ نکته و ۷ باید و نباید در کارآفرینی وجود دارد که لازم می بینم در این ویدیو در مورد آنها با شما صحبت کنم :

یادِ یک جمله معروف از بروسلی می افتم که : ” بهترین جنگجوها، افراد معمولی ولی با تمرکز بالا هستند” .

خیلی ها به من میگویند که که مگر قراره که تمام آدمهایی که تو دنیا هستن، کارآفرین بشوند؟ این اتفاق شاید هیچ وقت نیوفته!

اما من اعتقادم این هست که کارآفرینی ، یک سبک از زندگی هست. یک لایف استایل هست در نوعِ خودش !

کارآفرینی یک شغل نیست. چه شما یک خانم خانه دار باشید ، چه یک دانش آموز در مدرسه ، یک دانشجو حتی اگر شاغل در یک دفتری هستی ، می تونی سبک زندگی کارآفرینی رو تجربه کنی.

اما به غیر از ۷ راز موفقیت کارآفرینان و بایدها و نبایدهای کارآفرینی که در این ویدیو گفته شد ، یک ابزار بسیار مهم و کاربردی را هم میخواهم به شما معرفی کنم ، که به خودِ من خیلی زیاد کمک کرده و تقریبا همیشه و همه جا همراه من هست و در این ویدیو به آن اشاره خواهم کرد.

 

لطفا نظر خود را در مورد این ویدیوی آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:


رایگان – دانلود و دریافت کنید

 

درباره ایتوک سنتر

به عنوان مرکز آموزش و یادگیری ، با همکاری اساتید و مدرسین حوزه های مختلف به آموزش و ارائه تولید محتوا در موضوعات مختلف می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =