برای همکاری با ما فرم سایت را پر کنید

شما به عنوان کسی که قصد دارید با ما شروع به کار کنید ، می‌توانید در بخش‌های مختلفی از مجموعه ی ما کار کنید. این به مهارت و توانمندی شما و رزومه شما برمی‌گرده ، ما سعی میکنیم هر فردی را با توجه به مهارت و انگیزه‌ اش در یک موقعیت مناسب قرار بدهیم. مثلا ممکنه شما مهارت در مذاکره و تجارت بین‌الملل یا مهارت در فروش و بازار داخلی یا مهارت در طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا، ترجمه، طراحی و گرافیک و … داشته باشید .

وقتی فرم همکاری با ما را تکمیل و ارسال کنید، مدیران بخش جذب ما رزومه شما را بررسی می‌کنند و درصورت تایید اولیه، یک مصاحبه‌ای دیگری با شما انجام می دهند. پس سعی کنید اطلاعات کامل ، جزئی تر و دقیق‌تری از خودتان بدهید.
چون ممکن است شما فقط با ایتوک سنتر همکاری نداشته باشید و درصورت مناسب بودن شما برای سایر شرکتها و مجموعه هایی که با ایتوک سنتر همکاری دارند، ممکن است شما را برای استخدام به آنها معرفی کنیم.

چقدر حقوق میخواهید؟

ما در یک بخش از شما می پرسیم پیشنهاد شما برای حداقل حقوق شروع کار چقدر است؟! این به معنای است که ما این عدد به عنوان پایه در نظر می گیریم و این فرد کمتر از این عدد مد نظرش نیست! حالا ما با توجه به رزومه و شرایطی که شما مطرح کردید اعلام می‌کنیم که این پیشنهاد شما مطلوب هست یا نیست ، این به شما برمی‌گرده پس سعی کنید اطلاعات کامل وارد کنید.

ما افرادی رو می‌خواهیم که حقیقتا به دنبال رشد و پیشرفت و هیجان و حرکت باشند، اگر صرفا به دنبال یک کار روتین با سطح معمولی هستید، همکاری با ما نمی‌تواند برای شما مناسب باشد!

محدودیتی در هزینه یا حقوق و دستمزد نیست و بسته به توانمندی شما و آورده ای که شما ایجاد می‌کنید، هرچه آورده شما بیشتر باشد قطعا مجموعه هم بیشتر برای شما هزینه خواهد کرد!

اگر آماده همکاری با ما هستید، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:

  • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات و اطلاع رسانی بعدی
  • دریک سال گذشته چه جاهایی و به چه کارهایی مشغول بودید را اینجا بنویسید: و اگر نمونه کاری ازشما در سایتی منتشر شده است، آدرس اینترنتی صفحه نمونه کارتان را اینجا بنویسید:
  • • به چه مباحثی علاقه مند هستید ؟ هرآنچه که لازم میدانید درباره خودتان و توانمندی هایتان، تخصص ها، علایق و ... لازم میدانید برای شناخت هرچه بیشتر از توانایی های شما ذکر نمایید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .