راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ و نحوه استفاده از آن در کسب وکار

راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ

ویدیو رسانه قوی و فوق‌العاده‌ای است که برانگیختن احساسات انسانی و به وجود آوردن ارتباطات در مقیاس بزرگ را راحت کرده است و در تمام ارتباطات کسب و کار مانند تبلیغات ، بازاریابی، فروش ، برندینگ و … می توان از آن استفاده کرد.

فرقی نمی‌کند که یک تازه‌وارد باشید و یا به دنبال پیشرفت در استراتژی‌های ویدیویی فعلی‌تان، راهنمای کامل ویدیومارکتینگ به درد شما خواهد خورد.

ویدیومارکتینگ یک استراتژی دیجیتال است که از قدرت ویدیو برای جذب، درگیر کردن و تبدیل تماشاچی‌ها به مشتری از آن استفاده می‌شود.

گاهی اوقات به آن مارکتینگ ویدیو و محتوا می‌گویند. کسب‌وکارها هر روز بیشتر از ویدیو در هر بخش قیف مارکتینگ استفاده می‌کنند تا در تمام مسیر مشتری به مشتری دسترسی داشته باشند.

برای سازمان‌هایی که به کسب‌وکارهای دیگر چیزی را می‌فروشند، ویدیومارکتینگ B2B به عنوان یک تاکتیک فوق‌العاده موثر در حصول، آموزش و پرورش مشتری‌های بالقوه سربرآورده است.

راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ و نحوه استفاده از آن در کسب وکار

در این راهنما شما تمام چیزی را که برای ساختن استراتژی ویدیومارکتینگ به آن نیاز دارید، از نوع ویدیوها گرفته تا روش‌ها توزیع آن و تحلیل نتایج، همه و همه را فرا خواهید گرفت.

چگونگی استفاده از راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ :

برای این که از راهنما نهایت استفاده را ببرید، ما پیشنهاد می‌کنیم آن را طبق دسته بندی راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ که در زیر ارائه شده است بخوانید. و با همین صفحه از فصل ۱ شروع کنید. ولی اگر دنبال نکته‌های یک موضوع خاص هستید، به لیست کامل فصل‌ها در ادامه نگاهی بیندازید:

دسته بندی مطالب راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ :

فصل ۱. معرفی ویدیومارکتینگ
فصل ۲. استراتژی ویدیومارکتینگ
فصل ۳. داستان‌سرایی ویدیو در ویدیومارکتینگ
فصل ۴. انواع و اقسام ویدیوها در ویدیومارکتینگ
فصل ۵. کانال‌ها توزیع ویدیو
فصل ۶. استفاده از ویدیو برای نسل تقاضا
فصل ۷. آمار و ارقام و نرخ بازگشت سرمایه در ویدیو با ویدیومارکتینگ

یاد بگیرید که چه چیزی به مارکتینگ مربوط است، چرا باید به آن اهمیت دهید و چگونه آن را در استراتژی مارکتینگ آنلاین سازمان خود جا بدهید.

نکته مهم : عناوین و مطالبی که در دسته بندی بالا مشخص شده اند به ترتیب در سایت ایتوک سنتر قرار می گیرند.

فصل اول: معرفی ویدیو مارکتینگ را اینجا مشاهده نمایید.

 

نظرات یا سوالات خودرا در مورد راهنمای کامل ویدیو مارکتینگ و استفاده از آن در کسب وکار در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید:

 

 

شما هم مدرس شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *