بهنام بانی و بررسی ویدیویی طراحی لباس های این خواننده پاپ

بهنام بانی  (زادهٔ ۱۱ مهر ۱۳۶۶، دامغان) خواننده ایرانی است. وی که در ۸ سالگی قاری قرآن در صف اول مدرسه بود ، از همان کودکی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت. بهنام بانی دوران دانشجویی خود را در رشتهٔ مهندسی عمران در سال ۸۴ در شاهرود آغاز کرد و از همان هنگام در زمینهٔ موسیقی فعالیت می‌کرد ولی به گفتهٔ خودش کامیابی‌ای نداشت و صدایش شنیده نشد.

اما نکته جالبی که بهنام بانی را بین دیگر خوانندگان پاپ مورد توجه قرار میدهد، توجه او به طراحی لباس و ظاهر او در برنامه های تلوزیونی، کنسرت ها و آلبوم های اوست که همیشه توجه خاصی به آن داشته است. با توجه به وزن بالای او و فرم فیزیکی بهنام بانی، طراحی لباس های او را میتوان همچون چهره او که از مدل سبیلِ خاصی استفاده می نماید، خاص و منحصر بفرد نامید.

در ویدیوی زیر علاوه بر بررسی نحوه انتخاب ها و طراحی لباس های بهنام بانی ، به مدل هایی که افراد چاق و با وزن بالا می توانند استفاده کنند و ست های لباسی هماهنگی داشته باشند می پردازیم:

از آنجا که حمیدرضا حامی،محمد علیزاده، ناصر عبداللهی و محمد اصفهانی خوانندگان مورد علاقه او می باشند و حتی زمانی مسافر کشی میکرده است ، اما برای جبران مخارج زندگی و تحصیلش در رشته مهندسی عمران تدریس کرده است. ولی وقتی شروع به خوانندگی کرد ، دیگر به درس علاقه ای پیدا نکرد.

همانطور که در ویدیوی بالا به آن اشاره و بررسی شد، حالا بهنام بانی با مدلهایی که در لباس های خود انتخاب میکند، به یکی از مدلهای مورد توجه افراد با وزن بالا نیز تبدیل شده است. 🙂

 

به نظر شما افراد با وزن بالا از چه مدل لباسهایی می توانند استفاده کنند؟ اگر تجربه ای دراین مورد دارید، آن را باما در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه در میان بگذارید: