علیرضا طلیسچی و بررسی طراحی لباس های علیرضا طلیسچی خواننده پاپ

علیرضا طلیسچی و بررسی طراحی لباس های او ، که زاده ۷ مهر ۱۳۶۴ در تهران اصالتا همدان است و خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ است و از هنرمندان و خواننده هایی است که همیشه طراحی لباس های او مورد توجه علاقه مندان بوده است.

علیرضا طلیسچی که هیچ مشوقی در زمینه موسیقی نداشت و خوانندگی را در ۱۸ سالگی به‌ صورت حرفه‌ای آغاز کرد، با انتشار آثار گروه موفق «علیرضا و حمیدرضا» شناخته شد و این دو با یکدیگر دو آلبوم به نام‌‌های «نارفیق ۱» و «نارفیق ۲» را منتشر کردند.
پس از آن آثار مستقلش را در فضای مجازی منتشر نمود که با استقبال مخاطبین مواجه گردید. اولین آلبوم رسمی علیرضا طلیسچی به نام «دقیقه هام» در سال ۱۳۹۵ پخش گردید. اما آنچه در این برنامه ویدیویی بررسی می گردد، طراحی لباس های او در اجراهای کنسرت و کاور آلبوم های او است ، چون او همیشه به نحوه لباس پوشیدن و طراحی های لباس خود در اجراها اهمیت میدهد، که مشاهده این ویدیو می تواند برای طراحان لباس جالب و دارای نکات آموزشی با ارزشی باشد:


طراحی لباس شکلی از هنر است که به ساخت لباس و دیگر اکسسوری های مورد نیاز افراد اختصاص دارد. این هنر شامل فرآیندی بسیار دقیق از انتخاب یک طرح تا مراحل پایانی دوخت و ارائه لباس است و از آنجا که علیرضا طلیسچی برادری دارد که کار عکاسی و مدلینگ انجام میدهد ، علاوه بر عکاسی آلبوم ها و کاورهای علیرضا ، پیشنهاد های لباس و نحوه استفاده از اکسسوری ها و نحوه سِت کردن لباس های برادر خود علیرضا را نیز برعهده دارد و به او راهنمایی میکند. که تاثیر این راهنمایی ها را در طراحی لباس او در این ویدیو مشاهده می کنید.

طراحی لباس

نظرات و ایده های خودرا در مورد علیرضا طلیسچی و بررسی طراحی لباس های او در پایین همین صفحه بیان کنید: