علی بابا چطور با مدیریت مجید حسینی نژاد به فروش روزی ۲ میلیارد تومان رسید؟

علی بابا بزرگترین سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما وقطار و جاباما ( سامانه رزرو آنلاین هتل) است. در این مصاحبه ویدیویی با مجید حسینی نژاد بنیانگذار و مدیر این دو وبسایت قدرتمند صحبت میکنیم و از تجربیات  با ارزش این کارآفرین ، صحبت های تیم علی بابا، لایف استایل و زندگی شخصی یک کارآفرین را بازگو می کند:

 

فروش روزانه ۲ میلیارد تومان، یعنی درآمدی ماهانه بیش از ۶۰ میلیارد تومان !!

علی‌بابا نه تنها کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر است، بلکه امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن، برای‌تان فراهم می‌کند.

داشتن سفری آسان و مطمئن، یکی از آن مواردی است که کیفیت زندگی‌مان را بالا می‌برد و علی‌بابا، همه‌جوره سعی دارد تا هم‌وطن‌هایش بهتر زندگی کنند و از لحظه لحظه‌ی آن، لذت ببرند.

حالا، برای اینکه علی‌بابا، حجت را بر مسافرانش تمام کرده باشد، امکان استرداد آنلاین را نیز، به باقی امکاناتش اضافه کرده است تا در هر لحظه از شبانه‌روز که دچار مشکلی شدید و از سفرتان بازماندید، بتوانید بلیط‌تان را کنسل کرده و با کمترین هزینه‌ی جریمه‌ی کنسلی، مبلغ بلیط را در حساب‌تان داشته باشید.

علی بابایی ها، خود را شادترین شرکت ایرانی می دانند، حال خوشی دارند و به سرعت درحال رشد و پیشرفت هستند.

جمله های معروف علی بابایی ها: مشکل ما توی ایران، داشتن مدیریته، مدیریت را برداریم، همه چیز درست میشه توی علی بابا کار می کنیم که حالمون خوش باشه و کنار هم یادبگیریم …

این شرکت شاد و نوآور که باسابقه‌ترین، بزرگ‌ترین و معتبرترین سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار است ، امیدوار است که با نوآوری و خلاقیت‌شان در این مسیر طولانی، با استقبال شما همراه شوند. 

دیدن این مصاحبه ویدیویی را به تمام کارآفرینان جوان ، دارندگان آژانسهای مسافرتی و خصوصاً علاقه مندان به موضوع گردشگری پیشنهاد می کنیم.

 

این ویدیوی آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

[/box]

 

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید: