آژانس تبلیغاتی ۱۲۸و مصاحبه ویدیویی با حسین طاهری، مدیر این آژانس

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ در شهر اصفهان است و نگرش ویژه حسین طاهری بنیانگذار و مدیرعامل آن در برندینگ و مدل های کسب و کار ، باعث گردیده تا بسیاری از برندهای مطرح از دیدگاه های وی استفاده نموده تا به عنوان موفق ترین سازمان ها، به جامعه مخاطبان هدف خود معرفی گردند:

در این ویدیو علاوه بر بررسی مقوله های مهم تبلیغات، بازاریابی و برندینگ برای استارتاپ ها و کسب و کارها، به تمام سؤالات شما در این حیطه پاسخ می دهد.

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ یک شرکت خلاق،دانش محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات ، برندینگ ، بازاریابی ، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ برای برندها ، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلف است که تاکنون بیش از ۳۸۰ مشتری فعال درحوزه های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره مند گردیده اند .

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ جوان است و پرانرژی. اگرچه ۱۴ سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی ۱۲۸یی‌ها هر روز با همان انرژی و شوق روز نخستش دوباره کار می‌کنند . محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن است .

امروز با توجه به اهمیت تبلیغات و معرفی هرچه بهتر برای تمام کسب و کارهای اینترنتی یا غیر اینترنتی ، شرکتهای تبلیغاتی زیادی در این زمینه فعالیت میکنند و درآمدهای شرکتهای تبلیغاتی نیز با توجه به اهمیت این موضوع برای کسب و کارها بسیار بالاست. در این ویدیو و مصاحبه ای که انجام شده است توضیحاتی درباره انواع بازاریابی از جمله بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوا، بازاریابی رویداد، بازاریابی چریکی و … را از زبان حسین طاهری ببینید و بشنوید.

لطفا نظرات خود را در مورد این ویدیو در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید:

 

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]این ویدیوی آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

[/box]

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید: