درباره ایتوک سنتر :

کلمه “ایتوک” درزبان فارسی به معنی “خبر خوش” می باشد.

وب سایت ایتوک سنتر به عنوان مرکز آموزش و یادگیری ، اولین سایت آموزشی با رویکرد کارآفرینی است که با امکان اشتراک گذاری دانش و تجارب مدرسین در رشته های مختلف بر روی این وبسایت، معرفی و تبلیغات اساتید، معلمان، دانشجویان، مدرسین آموزشگاه ها و متخصصان حوزه های مختلف را فراهم نموده است. همچنین مدیران آموزشگاه ها و موسسات آموزشی و نیز صاحبان کسب و کارهای معتبر می توانند با ارائه محتوای آموزشی مرتبط با زمینه تخصص و فعالیت خود، معرفی و تبلیغات هر چه بهتر برند خود را در این سایت داشته باشند.

اساتید، معلمین، متخصصین و دانشجویان عزیز:

دانش خود را به اشتراک بگذارید و دیده شوید

از آنجا که آموزش های ارسالی شما پس از تایید کارشناسان سایت بصورت رایگان و با نام و اطلاعات خودِ شما روی سایت و شبکه های اجتماعی مرتبط با ایتوک سنتر منتشر خواهد شد ، فرصت مناسبی برای معرفی و تبلیغات هرچه بیشتر شما به کاربران سایت و علاقه مندان حوزه تخصصی تان درسراسر کشور می باشد. ضمن تشکر از همراهی شما، درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای سایت مراجعه نمایید:

کسب اطلاعات بیشتر در راهنمای سایت


تلاش ما در ایتوک سنتر این است که همگی ما، ضمن آشنایی و ارتباط با بهترین اساتید و متخصصان در زمینه های مختلف، برای ارتقای مهارتهای خود از دانش یکدیگر بهره مند شده و هر روز بر دانسته های خود بیافزاییم تا بتوانیم ضمن تجربه لذت نشر دانش، به آگاهی بیشتر برای درک بهتری از یکدیگر و محیط پیرامونمان دست یابیم.
امید که بتوانیم در این راه از حمایت فکری و معنوی شما بزرگواران از طریق دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما بهره مند شویم:

ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات