درباره ایتوک سنتر

“ایتوک” درزبان فارسی به معنی “خبر خوش” می باشد و وب سایت ایتوک سنتر به عنوان مرکز آموزش و یادگیری ، اولین سایت آموزشی رایگان با رویکرد کارآفرینی و اشتراک دانش است که با امکان اشتراک گذاری دانش و تجارب مدرسین در رشته های مختلف بر روی این وبسایت، معرفی و تبلیغات اساتید، معلمان، دانشجویان، مدرسین آموزشگاه ها و متخصصان حوزه های مختلف را فراهم نموده است.

همچنین مدیران آموزشگاه ها و موسسات آموزشی ، صاحبان برندها و کسب و کارهای معتبر نیز می توانند با ارائه محتوای آموزشی مرتبط با زمینه تخصص و فعالیت خود در این سایت ، معرفی و تبلیغات هر چه بهتری از برند خود ازطریق این سایت داشته باشند.

اساتید، معلمین، متخصصین و دانشجویان عزیز:

دانش خود را به اشتراک بگذارید و دیده شوید

از آنجا که آموزش های ارسالی شما پس از تایید کارشناسان سایت بصورت رایگان و با نام و اطلاعات خودِ شما روی سایت و شبکه های اجتماعی مرتبط با ایتوک سنتر منتشر خواهد شد ، فرصت مناسبی برای معرفی و تبلیغات هرچه بیشتر شما به کاربران سایت و علاقه مندان حوزه تخصصی تان درسراسر کشور می باشد.


همچنین، سامانه آموزشی ایتوک سنتر پیروی مسوولیت پذیری اجتماعیِ خود و با هدف ایجاد اشتغال دانشجویان ، اقدام به همکاری با دانشجویان و جذب کارآموز در شهر تهران و در زمینه های مختلف کسب و کارهای اینترنتی خود و وب سایت ایتوک سنتر نموده است. علاقه مندان به همکاری می توانند از بخش زیر اقدام نمایند:

همکاری با ایتوک سنتر


نظر برخی مدیران و کارآفرینان باتجربه درباره مزیت های نشر دانش :

احسان طریقت مدیر بازاریابی محتوایی شرکت کاله :


شاهین طبری رییس هیات مدیره شرکت چارگون :

 

میلاد نوری مدیر شرکت توکان تک و بنیان گذار استارتاپ پونز :


میثم زرگرپور مربی و مشاور ارشد کارآفرینی :

 

ضمن تشکر از همراهی شما، درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای سایت مراجعه نمایید:

کسب اطلاعات بیشتر در راهنمای سایت


تلاش ما در ایتوک سنتر این است که ضمن آشنایی و ارتباط با بهترین اساتید و متخصصان در زمینه های مختلف، برای ارتقای مهارتهای خود از دانش یکدیگر بهره مند شده و هر روز بر دانسته های خود بیافزاییم تا بتوانیم ضمن تجربه لذت نشر دانش، سهمی در افزایش آگاهی جامعه در زمینه های مختلف داشته باشیم.
امید که بتوانیم در این راه از حمایت فکری و معنوی شما بزرگواران از طریق دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما بهره مند شویم:

ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات