۵ ایده کارآفرینی ساده با حداکثر سرمایه ۱۰ میلیون تومان – پادکست

۵ ایده کارآفرینی ساده برای شما که قصد شروع یک کسب و کار نیاز به یک جرقه دارید تا چراغ بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی در ذهن‌تان روشن شوند و بتوانید با تلاش و کوشش و البته کمک گرفتن از اطرافیان‌تان یک کسب و کار خوب برای خود دست و پا کنید.

گاهی نداشتن سرمایه یکی از موانعی است که باعث می‌شود بسیاری از علاقه‌مندان به کارآفرینی، هیچ‌وقت به فکر راه‌اندازی یک کسب‌وکار نیافتند. اما یادتان باشد همیشه لازم نیست همه کاری بلد باشید تا بتوانید استارت‌اش را بزنید. فقط کافی است که این ایده ها را مرور کنید و احساس کنید که به برخی از آنها علاقمندید و توانایی یادگیری آن فن و حرفه را نیز دارید.

بعد از انتخاب ایده تان، می‌توانید یک کلاس بروید یا از افرادی که این هنر و حرفه را بلد هستند کمک بگیرید.

پیشنهاد میکنم برای اینکه این موضوع کمی برای شما ساده شود، به پادکست و فایل صوتی زیر که ۵ ایده کارآفرینی ساده با حداکثر سرمایه ۱۰ میلیون تومان می باشد گوش دهید:

 

 

همانطور که در این پادکست شنیدید و چنانچه خود را یک فرد خلاق می دانید، پس این را نیز بدانید که هم اکنون شما یکی از ویژگی های یک کارآفرین موفق را به دست آورده اید. اما شما می توانید از خلاقیت خود فراتر از ارائه یک طرح تجاری صرف یا حل مسائل خاص استفاده کنید. شما می توانید شغلی ایجاد کنید که کاملا پیرامون خلاقیت دور بزند.

چون همان‌طور که میدانید دنیای کارآفرینی به‌طورکلی متحول شده و ایده های پولسازی وجود دارند حتی با سرمایه کم و کار در منزل افراد زیادی ثروت آفرین می‌شوند.

 

شما هم اگر پیشنهاد و ایده ای برای راه اندازی کسب وکارهای ساده با سرمایه پایین می شناسید یا انجام داده اید و از آن نتیجه گرفته اید، پایین همین صفحه و در بخش دیدگاه ها معرفی کنید: