همکاری با ما

اگر منابع آموزشی و سایتهای معتبری را در حوزه تخصص خود می شناسید و قدرت مدیریت یک گروه کوچک را برای ترجمه یک فیلم آموزشی و یا دوبله آن به زبان فارسی دارید، اگر برای ترجمه متن ها یا فیلمهای آموزشی، به زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی تسلط کافی دارید، یا اگر برای گویندگی روی فیلمهای آموزشی صدای مناسبی دارید ، می توانید انفرادی یا گروهی فیلمهای آموزشی زبان اصلی را بصورت زیرنویس فارسی یا دوبله فارسی روی سایت ایتوک سنتر قراردهید و علاوه بر معرفی و تبلیغات خودتان، درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشید:

۲ . همکاری به صورت انفرادی :

در صورتی که تمایل دارید به صورت انفرادی با سایت ایتوک سنتر همکاری نمایید سایت با توجه به توانایی و علاقه شما ، فیلمها را در اختیارتان قرار می دهد و پس از انجام کار، محصول تولید شده روی سایت قرار می گیرد و پس از فروش هر محصول در پایان هر ماه، با توجه به سهمی که در کار داشته اید با شما تسویه حساب می گردد. 

نکته : درآمد شما براساس فروش محصول در طول ماه می باشد و سهم هر شخص در آماده سازی هر محصول به شرح دو جدول زیر است:

در دوبله کردن : سهم از فروش
تهیه کننده مطلب: ۱۰%
مترجم: ۳۰%
دوبلر (گوینده): ۳۰%
سایت ایتوک سنتر: ۳۰%

در زیرنویس کردن : سهم از فروش
تهیه کننده مطلب: ۱۰%
مترجم: ۳۰%
زیرنویس کننده فیلم : ۳۰%
سایت ایتوک سنتر: ۳۰%


چنانچه به صورت انفرادی مایل به همکاری با سایت ایتوک سنتر در تولید فیلمهای آموزشی هستید ، فرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم همکاری با سایت ایتوک سنتر

۱ . تشکیل تیمهای آموزشی :

شما می توانید با توجه به توانایی تان در هریک از زمینه های ترجمه ، زیرنویس کردن فیلم و دوبله فیلمهای آموزشی زبان اصلی تیم خود را تشکیل داده و محتوای آموزشی خود را تولید نموده و روی سایت ایتوک سنتر آپلود نمایید و پس از آن بدون هیچ محدودیت زمانی با فروش محصول خود کسب درآمد نمایید . برای تولید محتوای آموزشی به شیوه آسان می توانید از محصولات زیر کمک بگیرید:

نکته ۱: در ایتوک سنتر برای کارهای تیمی ارزش بسیاری قائل هستیم . اما از آنجا که با مشکلات تیم های دانشجویی آشناییم، برای تیمها قراردادی آماده شده است که بتوانند در شروع هر پروژه بین اعضای خود منعقد کنند تا در طول کار حق و حقوق هر شخص محفوظ بماند و اعضا همکاری مستمری با هم داشته باشند.

 دانلود قرارداد همکاری در تیم های آموزشی

نکته ۲: از آنجا که سایت ایتوک سنتر امکان واریز سهم فروش محصولات آموزشی را فقط برای یک نفر دارد، کسی که به عنوان سرگروه تیم تولید در سایت ثبت نام می کند و آموزشهای تولید شده گروه شما را در سایت بارگزاری می نماید طرف حساب سایت می باشد. بنابراین مبالغ به حساب ایشان واریز می شود و تقسیم سهم دیگر اعضای گروه توسط ایشان انجام می شود.

چنانچه به صورت گروهی مایل به تولید فیلمهای آموزشی هستید ، فرم زیر را تکمیل نمایید :

ارسال آموزش به سایت