اپل و ۱۰رمز موفقیت کارآفرینان از زبان تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل (پادکست)

اپل ، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای جهان در حوزه تکنولوژی است و کمتر کسی در جهان است که این برند معتبر را نشناسد و تیم کوک مدیر عامل آن می باشد.

 

تیم کوک پس از اینکه در اکتبر ۲۰۱۱ ، استیو جابز مدیر عامل اجرایی ستودنی و یکی از بنیانگذاران اپل، درگذشت، مدیر عامل شرکت بزرگ اپل شد.

شنیدن ۱۰رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیرعامل شرکت اپل ، که در این پادکست آماده و ارائه شده است ، برای کارآفرینان جوان و کسانی که درحال راه اندازی کسب وکار جدید می باشند بسیار مفید و آموزنده می باشد.

با درگذشت استیو جابز ، اپل شیوه جدیدی از رهبری را تجربه کرد. شـیوه ای که رنگ و بویی متفاوت داشت.
تیم کوک که مسئولیت بزرگی را پذیرفتـه بود و سکان اپل را در دست گرفته بود، سعی کرد تا با شیوه مدیریتی خود آینده پربار و درخشانی را برای این شرکت رقم بزند.

وقتی بخواهید پا جا پای بزرگان بگذارید، یعنی همان کاری که تیم کـوک کرد، مشکلاتتان بـه عنـوان یک رهبـر چندیـن برابـر میشود.

چون نه تنها به عنوان رهبر باید شرکت و سرمایه گذاران را بـه سمت موفقیـت هدایـت کنیـد، بلکـه بایـد تمـام مخالفـان و افـراد مـردد را نیز آرام نماییـد.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، عنوان تحسین شده‌ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را به خود اختصاص داد.

تیم کوک تا حدی موفق شد که هر دوی این کارهـا را انجام دهد و طبیعتا درسهایی در این موفقیت هست که دانستن آنها خالی از لطـف نیسـت. شما را به شنیدن این پادکست دعوت میکنیم و میتوانید آن را در پایین بصورت رایگان دانلود و دریافت کنید:

گردآورنده : حسین معیاریان – ماهنامه شبکه

گوینده : امیر اردلان داوودی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]این پادکست آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

[/box]

نظرات خود را در مورد این پادکست آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید: