ظهور معجزه میلیونر خود ساخته – بخش دوم

در بخش اول ظهور معجزه به بررسی مفهوم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته به همراه ۴ قسمت ویدئویی از آن پرداختیم. در این بخش به ۶ قسمت ویدئویی دیگر از ظهور معجزه می‌پردازیم تا بیشتر با مفهوم آن آشنا شویم. پس با ما همراه باشید.

 

 

قسمت پنجم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته : از نفس‌تان دست بردارید.

در بخش پنجم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته به این موضوع می‌پردازیم که اگر نفس دارید، نفس‌تان را در کناری نگه دارید و از چیزی نترسید. این یک نوع بازی با کلمات بود.
یعنی این که چطور بفهمید، باید بتوانید از یک تفکر پوچ دست بردارید. یعنی از نفس‌تان یا همان بخشی از مغز شما که مدام به چیزی فکر می‌کند که دیگران درباره شما می‌گویند، دست بردارید.

قسمت ششم: خوراک فکر

 در بخش ششم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته به خوراک فکر می‌پردازیم. این که شما اساسا روح هستید و این چیزی مثل دست و پا نیست که داشته باشید و بخشی از شما باشد.

در واقع تمام وجود شما را تشکیل می‌دهد و چیزی است که قبل از آمدن به اینجا داشتید، چیزی که هستید و درنهایت با همان می‌میرید و همیشه و همه جا همراهتان خواهد بود. در بخش ششم از مجموعه ظهور مهجزه بیشتر به موضوع روح شما و این که چه تاثیری روی زندگی شما دارد می‌پردازیم:

قسمت هفتم: وضع کنونی

در بخش هفتم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته نگاهی به وضع حال حاضرمان می‌اندازیم. چون تحقیقات نشان داده‌اند که حدود ۹۰ درصد مردم با وضعیت فعلی و واقعی خودشان سازگار نیستند و آن را قبول ندارند. درعین حال، از زندگی خودشان راضی نیستند.

به همین دلیل دعوت می‌کنیم که ویدئو زیر را که در همین مورد است و راه‌های غلبه بر این مشکل را نشان می‌دهد، حتما ببینید:

قسمت هشتم: زندگی شما

در بخش هشتم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته که نامش زندگی شما می‌باشد، درمورد دست برداشتن از هر چیزی که الان مانع شما می‌شود صحبت می‌کنیم. در روانشناسی، همه ما تا به حال در مسیر زندگی به چیزهایی برخورد کردیم که فقط به خاطر راحتی، آن‌ها را نگه داشته‌ایم، اما در واقع مانع ما در زندگی شده‌اند.

به یاد داشته باشید که وضع درآمد، سلامتی و روابط اکثر مردم، مقدار متوسطی از وضعیت ۵ نفر اطرافشان یا دوستان نزدیکشان است. لزومی هم ندارد که حتما ۵ دوست نزدیکشان باشد. مثلا می‌تواند ۵ نفری باشه که بیشترین تاثیر را بر روی شما دارند و معمولا وضعیت شما متوسطی از وضعیت آن‌هاست. در این ویدئو به این موضوع صحبت می‌کنیم که چگونه می‌توانید تغییری ایجاد کنید تا زندگی شما متفاوت و بهتر از بقیه باشد:

همان‌طور که در ویدئو هشتم ظهور معجزه میلیونر خود ساخته یعنی، زندگی شما مشاهده کردید، گاهی مسئله فقط برطرف کردن تاثیری که اطرافیان روی شما دارند و جایگزین کردن آن با دیگر تاثیرهاست. درست مثل نویسنده کتاب‌های پرفروش یا دوستانی که باعث می‌شوند تا احساس قدرت کنید و همان جایی قرار بگیرید که قرار بوده و دوست داشتید قرار بگیرید.

گاهی اوقات باید چنین کارهایی کرد و باور کردنی نیست. اما ظرف شش ماه، همه چیز کاملا برای ما عوض می‌شود و راه‌های جدید و موفقیت‌هایی برایمان پیش می‌آید. به‌طوری که انگار واقعا کسی قبل از این جلوی آمدن آن‌ها را گرفته بود.

وقتی کارهایی که در این ویدئو به شما آموزش داده شد را انجام می‌دهید، انرژی آن‌ها که جایی در مغز یا ناخودآگاه شما گرفتند و انرژی ذهنتان را مصرف می‌کنند را آزاد می‌کنید. حالا مغز شما می‌تواند به موارد دیگر و مهمتری که در زندگی شما تاثیر بیشتری دارند، برسد.

قسمت نهم: سفری برای موفقیت

سفری برای موفقیت عنوان این بخش از مجموعه ظهور معجزه میلیونر خود ساخته از سری آموزش‌های روانشناسی است. چراکه گاهی اوقات، موانع  دشواری در میان راه شما و مسیر رسیدن به زندگی موفق و رویایی‌تان قرار می‌گیرد.

اگر شما هم جزو ۱ تا ۵ درصد مردم خوش‌شانسی نیستید که همیشه اوضاع بر وفق مرادتان باشد و معمولا وضعیت‌تان آن‌گونه که فکر می‌کنید نمی‌شود، باید بدانید که هدف، معمولا سه بار دورتر و رسیدن به آن، سه بار سخت‌تر است.

این بدان معنا نیست که پول درآوردن امکان‌پذیر نیست، یا به هدف خود که می‌تواند کاهش وزن، روابط بهتر و یا پول درآوردن باشد، نمی‌رسید.

بلکه چیزهایی که انتظارش را نداشتید ممکن است روی بیان شما نسبت به آن‌ها و واکنش شما نسبت به جریان‌هایی که برای شما اتفاق می‌افتند، تاثیر بگذارند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم ویدئو زیر که قسمت نهم از این مجموعه ویدئویی که به نام سفری برای موفقیت هست را ببینید:

قسمت دهم: آموزش شاد بودن

کتاب‌های زیادی از نویسندگان مختلف درباره شاد نبودن و چگونه شاد شدن تا به حال منتشر شده و معمولا در هر کتابی که درباره این موضوع خوانده باشید، متوجه شدید که هر وقت حرف از شادی می‌شود، جریان خیلی مهمی است و چون در این مورد تحقیقات زیادی انجام شده، آموزش شاد بودن در زندگی را در ویدئو زیر به شما آموزش می‌دهیم:

لطفا نظرات خود را در رابطه با ظهور معجزه میلیونر خود ساخته در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید: