پازل بند و بررسی طراحی لباس‌های این گروه موسیقی

پازل بند یا گروه موسیقی پازل بند، یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که ابتدا اعضا آن را علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی تشکیل می‌دادند. در ادامه با جدا شدن مهران عباسی، به گروهی دونفره تبدیل شد. این گروه فعالیت خود را از آبان‌ماه سال ۱۳۹۰ شروع کرد.

 

 

اعضای گروه پازل بند:

علی رهبری

علی رهبری در ۹ تیرماه سال ۱۳۶۲ در امیرآباد شمال تهران به دنیا آمد. وی فعالیت خود را به صورت جدی از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. یعنی زمانی که تنها ۱۸ سال داشت. او ابتدا موسیقی را به صورت آکادمیک نزد افرادی چون لقای حقی، علی فخاریان آموخت. در ادامه ساز پیانو را نزد افرادی چون مرادیان، ناصحی و امیرحسین بروشکی فراگرفت. بعد از مدتی، شروع به فراگیری سازهای الکترونیک و نرم‌افزارهای موسیقی کرد.

آرین بهاری

آرین بهاری متولد ۲۹ مرداد ماه سال ۱۳۷۰ است و از سال ۱۳۸۸ فعالیت موسیقایی خود را آغاز کرد. وی در ابتدای فعالیت خود همچون بسیاری از افراد، بدون مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد کار می‌کرد تا زمانی که با همکاری علی رهبری و مهران عباسی گروه پازل را تشکیل دادند. در حال حاضر او تنظیم‌کننده گروه پازل است که در کارنامه خود تنظیم‌ها و ریمیکس‌های بسیاری خارج از حیطه گروه خود را بر عهده داشته است. 

مهران عباسی

مهران عباسی ۵ مهر ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. از سن ۶ سالگی علاقه خود را که در موسیقی الکترونیک بود دنبال کرد. جهت تکمیل دوران راهنمایی به مدرسه خوارزمی تهران نقل مکان کرد و در تهران فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد. در سال ۸۳ با آشنایی با کوشان حداد (عضو گروه اشکان و کوشان) گروه نئورین را تاسیس کردند. او در پروژه هارمور به عنوان طراح صدا فعالیت کرده است.

پازل بند در سال ۱۳۹۵ اولین آلبوم خود را منتشر کرده است و در تابستان ۱۳۹۶ موفق به اجرا کنسرت شده است. گروه پازل بند معمولا با خلق برخی جلوه‌های ویژه نمایشی بر روی صحنه کنسرت می‌روند و در این برنامه طراحی لباس‌های گروه پازل بند را در اجراهای زنده و کنسرت‌ها، کاور آلبوم‌ها و… بررسی می‌کنیم

نظرات خود را درمورد ویدئو بررسی طراحی لباس گروه موسیقی پازل بند در قسمت دیدگاه بیان کنید: