بابک جهانبخش و بررسی طراحی لباس‌ها و مدلینگ بابک جهانبخش

بابک جهانبخش یکی از خوانندگان سرشناس پاپ ایران است که طرفداران بسیاری دارد. او که زاده آلمان است، نوازندگی پیانو را از سن ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی خود در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نموده و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی‌تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

اولین کسی که بابک جهانبخش را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تایید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

وجه تمایز بابک جهانبخش

اما نکته مهمی که بابک جهانبخش را در بین سایر خوانندگان و هنرمندان متمایز میکند، اهمیت همیشگی او به طراحی لباسش می‌باشد. به نحوی که او را به نوعی مدلینگ می‌دانند و این موضوعی است که در این ویدیو به بررسی طراحی لباس‌ها و مدلینگ بابک جهانبخش می‌پردازیم:

طراحی لباس‌های بابک جهانبخش را خانه مد راد انجام می‌دهد که در آستانه تولد یک سالگی فعالیت‌های خود می‌باشد و از بهمن سال ۹۴ آغاز به کار کرده است.

در این مدت کوتاه نیز با درصد قابل توجهی از هنرمندان، اعم از بازیگران و خوانندگان همکاری داشته است. برای مثال تقریبا برای بیست خواننده از جمله فریدون آسرایی، علی زندوکیلی، حمید حامی، بابک جهانبخش و… طراحی لباس انجام داده است.

از آنجا که روند کاری خانه‌های مد به این شکل است که با توجه به ساختار و خط فکری برند خود در آن چارچوب، هنرمندی مراجعه می‌کند، طراحی لباس را انجام می‌دهند، این دو موضوع را با هم تلفیق می‌کنند تا خروجی آن یک طراحی منحصر به فرد برای آن هنرمند شود.

امیدواریم از این ویدیو لذت برده باشید. لطفا نظرات خود را درمورد بررسی طراحی لباس‌های بابک جهانبخش در پایین همین صفحه با ما درمیان بگذارید: