خدمات مدیریت اینستاگرام

در هر مکانی که مردم حضور داشته باشند، کسب و کار ها نیز باید حضور خود را پررنگ کنند. اینستاگرام شبکه اجتماعی پرطرفداری در ایران و حتی کشور های دیگر است. افراد زیادی روزانه اکانت اینستاگرام خود را چک میکنند و حتی برند های محبوب و مورد علاقه خود را دنبال میکنند. 

شما میتوانید با حضور در این شبکه اجتماعی محصول و خدمات خود را به افراد زیادی معرفی کنید و حتی فروش نیز برای خود ایجاد کنید. 

فعالیت در این شبکه ها نیازمند دانش بازاریابی و روابط عمومی است که کارشناسان ما در ایتوک سنتر میتوانند بصورت حرفه ای اکانت های شبکه اجتماعی مخصوصا اینستاگرام شما را مدیریت کنند. 

 

مدیریت اینستاگرام ایتوک سنتر

سوالات متداول

آیا خودم میتوانم پیج خودم را میدریت کنم؟

بله، اما اصلا اینکار را پیشنهاد نمیدهیم. بهتر است شما تمرکز خود را برروی توسعه کسب و کار خودتان بگذارید و این فعالیت را به نیروی متخصص خود بسپارید. اما اگر محدودیت مالی دارید و میخواهید خودتان این کار را پیش ببرید، میتوانید از آموزش های رایگان یا پکیج های آموزشی ایتوک سنتر استفاده کنید. و با گذاشتن زمان و آزمون و خطا، پیج خود را مدیریت کنید. که ممکن است شکست بخورد یا موفق شود. 

 

استخدام ادمین اینستاگرام بهتر است یا انجام کار تیمی ؟

میتوانید مدیریت اینستاگرام خود را به یک ادمین بسپارید. اما یک ادمین فقط ادمین است. اگر مدیریت اینستاگرام شما توسط یک تیم انجام شود، با کیفیت بالاتری انجام میشود. زیرا ما در تیم ایتوک سنتر، کارشناس دیحیتال مارکتینگ، کارشناس شبکه اجتماعی، ادمین، تولید کننده محتوا و حتی تیم فیلم برداری اختصاصی داریم. 

اگر بخواهید همه این افراد را استخدام کنید باید ده ها برابر بیشتر هزینه کنید و مدیریت این تیم نیز کار دشواری است. 

 

تبلیغات اینستاگرامی انجام میشود؟

بله از ماه های دوم و سوم تبلیغات در پیج های بزرگ و مرتبط انجام میشود. هر نوع تبلیغاتی را ما در تیم ایتوک سنتر میتوانیم انجام دهیم و محدودیتی وجود ندارد. 

برای اجرای کمپین تبلیغاتی نیاز است مراحلی طی شود تا تبلیغاتی اصولی داشته باشیم. در قدم اول مخاطب هدف را شناسایی میکنیم و سپس اقدام به تولید محتوا و انتشار آن در رسانه های مختلف میکنیم و بصورت ۲۴ ساعته آنها را رصد میکنیم.

چقدر طول میکشد تا به فروش برسیم؟

برای این سوال جواب قطعی وجود ندارد، اما بازاریابی در شبکه های اجتماعی یک فعالیت میان مدت است و با توجه به تجربه ما، حدود ۳ الی ۴ ماه طول میکشد تا به فروش خوبی برسید.