خدمات طراحی گرافیک

اگر قصد فعالیت در فضای مجازی را دارید، یکی از کارهایی که همیشه به آن نیاز دارید، طراحی است. شما نیاز دارید برای سایت خود بنر طراحی کنید. یا برای شبکه های اجتماعی خود نیاز دارید پست و استوری های زیبا منتشر کنید. 

همچنین اگر کسب و کاری دارید، نیاز است که لوگو حرفه ای داشته باشید. اگر با مشتریان خود بصورت حضوری درارتباط هستید، باید کارت ویزیت داشته باشید. تیم طراحی ایتوک سنتر در کنار شماست. 

 

خدمات واحد گرافیک ایتوک سنتر

طراحی لوگو

اولین و مهمترین کار برای یک کسب و کار، طراحی لوگو است. زیرا هرچقدر که فعالیت داشته باشید، مشتری ها لوگو شما را به یاد میسپارند. و اگر لوگو مناسبی نداشته باشید، تبلیغات و فعالیت های قبلی بی فایده است. 

 

طراحی بنر سایت

بعد از طراحی سایت، نیاز است که خدمات و محصولات خود را در صفحات سایت خود معرفی کنید. یا حتی بنر هایی را آماده کنید و در سایت های دیگران منتشر کنید. 

 

طراحی کارت ویزیت

اگر با مشتری های خود بصورت حضوری ملاقات میکنید، حتما نیاز به کارت ویزیت دارید. کارت ویزیت شما میتواند اطلاعات کلی درباره شما را به مخاطب برساند و هر زمانی که نیاز داشت، با شما تماس بگیرد.

 

طراحی پست و استوری

اگر شما ادمین اینستاگرام دارید یا خودتان پیج را مدیریت میکنید. و قصد دارید برای بعضی از پست ها یا استوری هایتان طراحی زیبا و حرفه ای داشته باشید. میتوانید بصورت پروژه ای با تیم طراحی ایتوک سنتر کار کنید.

 

طراحی UI & UX 

یک سایت باید در کنار امکانات کاربردی و فراوانی که دارد، طراحی زیبا و ساده ای نیز داشته باشد تا کاربر راحت تر نیاز خود را در سایت پیدا کند. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری به افزایش فروش شما کمک میکند.

طراحی آیکون اختصاصی

برای سایت هایی که به برندینگ خود اهمیت میدهند، طراحی آیکون اختصاصی میتواند گزینه خوبی باشد. میتوانید برای سایت خود با توجه به روحیات برندتان، آیکون های جذابی طراحی کنید. 

سوالات متداول

از این خدمات به چه صورتی باید استفاده کرد؟

این خدمات بصورت مجزا ارائه میشوند و میتوانید هرکدام را که نیاز دارید، درخواست بدهید. 

از فرمی که برای ثبت درخواست مشخص شده است. درخواست خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. 

 

هزینه این خدمات چقدر است؟

شما باید خدمات مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و پس از بررسی های اولیه، هزینه و زمان برای شما ارسال میشود. درصورت موافقت شما، پروژه شروع میشود. 

برای کسب و کار من کدام مناسب است؟

ما در مجموعه ایتوک سنتر به شما مشاوره کسب و کار میدهیم و با توجه به نیاز های شما و منابعتان، مسیری را مشخص میکنیم تا با تمرکز بر روی آن شانس موفقیت شما بیشتر شود.