خدمات طراحی سایت

اگر به دنبال ایجاد فروش در فضای دیجیتال هستید، داشتن یک سایت ضروری است. با طراحی یک سایت میتوانید نسخه ۲۴ ساعته فروشگاه خودتان را در اینترنت ایجاد کنید. البته سایت شما میتواند یک فروشگاه اینترنتی باشد، یا یک سایت شرکتی یا شخصی که با هدف برندینگ آن را ایجاد کرده اید. 

روش های بازاریابی زیادی وجود دارد که میتوانید از طریق آنها فروش خود را افزایش دهید، اما برای اجرای این روش ها نیاز به سایت دارید.

داشتن سایت امروزه یک مزیت به حساب نمی آید و یک ضرورت است. پس هرچه زودتر اقدام کنید. 

چرا تیم ایتوک سنتر

روش های طراحی سایت

شما دو روش کلی برای ساخت سایت خود دارید که در ادامه آنها توضیح میدیم تا با آگاهی بیشتر روش متناسب با خودتان را انتخاب کنید.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک راهکار سریع و ارزان است که میتوانید در کمتر از یک هفته سایت خود را راه اندازی کنید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که با کمک افزونه های آن میتوانید هر نوع سایتی را ایجاد کنید. مثلا با افزنه ووکامرس میتوانید یک فروشگاه اینترنتی برای خودتان بسازید. در استفاده از وردپرس محدودیت هایی نیز وجود دارد که اگر بخواهید افزونه های زیادی نصب کنید، سایتتان سنگین میشود. 

ما میتوانیم هر سایتی که بخواهید را با استفاده از وردپرس برای شما طراحی کنیم. 

 

 

طراحی سایت بصورت اختصاصی

در این روش ما برای شما یک سایت اختصاصی توسعه میدهیم و هر امکاناتی که بخواهید را بر روی وبسایت شما ایجاد میکنیم. در قدم اول، نیاز های شما را بررسی میکنیم، طراحی صفحات را انجام میدهیم. سپس تیم توسعه با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف، سایت شما توسعه میدهد. 

ما در تمام این مراحل به عنوان تیم اجرایی و مشاور در کنار شما هستیم. 

 

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بعد از مشاوره رایگان، طراحی سایت خود را شروع کنید.