خدمات سئو یا بهینه سازی سایت

اگر یک سایت برای کسب و کارتان طراحی کردید، باید به فکر افزایش فروش آن باشید. یکی از راه های افزایش فروش در سایت ها، سئو یا بهینه سازی برای موتور های جستجو است. 

کسب و کار شما قطعا محصول یا خدماتی دارد که درحال فروش آن هستید. مردم برای پیدا کردن شما، در موتور های جستجو مثل گوگل، جستجو میکنند. اگر سایت شما در نتایج اول حضور داشته باشد، فروش زیادی را میتوانید تجربه کنید. 

تیم سئو ایتوک سنتر بصورت حرفه ای بر روی سایت شما کار میکند تا در نتایج اول حضور داشته باشید. 

 

خدمات سئو ایتوک سنتر

سوالات متداول سئو

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

سئو یکی از روش های بازاریابی دیجیتال است، شما میتوانید از روش های دیگری هم استفاده کنید. اما سئو یکی از ارزان ترین روش ها میباشد که در طولانی مدت میتواند برای کسب و کارتان بصرفه باشد و مشتری های بیشتری برایتان ایجاد کند. 

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که سایت خود را سئو کنید یا خیر، حتما یک جلسه رایگان با مشاورین ما داشته باشید. 

سئو زمانبر است؟

بله سئو یک فعالیت طولانی مدت است که ممکن است ۶ماه الی یک سال طول بکشد. اما بعد از این مدت شما یک جریان ورودی کاربر از موتور های جستجو دارید که میتوانید سود خوبی از فروش به آنها کسب کنید. 

سئو جزو فعالیت های بلند مدت در بین ابزار های بازاریابی است. 

آیا در سئو تضمینی وجود دارد؟

هم بله، هم خیر. 

تیم سئو نمیتواند به شما تضمین دهد که بعد از یک مدت مشخصی حتما فروش شما افزایش پیدا میکند. فروش یک زنجیر است که سئو یک بخشی از زنجیر میباشد. اگر قسمت های دیگر این زنجیر کار خود را به خوبی انجام ندهند، ممکن است مشتری خرید خود را نهایی نکند. 

سئو یک بازار رقابتی است، ممکن است رقبا فعالیت خود را افزایش دهند و رقابت سخت تر میشود و باید هزینه بیشتری را برای سئو در نظر بگیریم. 

اما ما به عنوان یک مشاور در پروژه سئو شما حضور داریم و همیشه در حال رصد رقبا و وضعیت سئو سایت هستیم تا بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنیم.

هزینه سئو چقدر است؟

با توجه به حجم فعالیت رقبای شما و سختی حوزه فعالیتی شما، باید حجم کاری را مشخص کنیم. سپس میتوانیم با توجه به حجم کاری، قیمت دقیقی از سئو برای شما ارسال کنیم. 

نگران نباشید، بررسی سایت شما و مشخص کردن قیمت بصورت رایگان توسط کاشناسان ما انجام میشود. کافیست درخواست سئو سایت خود را برای ما ارسال کنید. 

آیا سئو باعث افزایش فروش میشود.

سئو علاوه بر افزایش فروش باعث برندینگ شما نیز میشود. اگر محصول شما مورد نیاز مخاطب باشد و محتوای خوبی برای محصول خود داشته باشید، میتوانید فروش زیادی را تجربه کنید.