حمید هیراد و بررسی طراحی لباس های حمید هیراد خواننده پاپ

حمید هیراد نام هنری خواننده‌ای با نام اصلی حمید حسین‌زاده است که متولد ۱ بهمن ۱۳۷۰ در شهرستان چابکسر در استان گیلان است. هیراد خواننده موسیقی پاپ است و این روزها طرفداران بسیار زیادی را با توجه به جنس صدا و نوع رفتارهای خوب خود پیدا کرده است.

اما یکی از مواردی که همیشه در مورد حمید هیراد می‌توان به آن توجه کرد، اهمیت او به طراحی لباس و پوشش‌های خود در کلیپ‌ها، کاور آلبوم‌ها و کنسرت‌های خود است که در ویدئوی زیر به بررسی طراحی لباس‌های حمید هیراد می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

حمید هیراد از ۶ سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد و در ۱۵–۱۶ سالگی پس از اتمام هنرستان با ترانه و ترانه‌سرایی آشنا شد و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد. البته به گفته خودش، از همان دوران کودکی شیفته موسیقی سنتی بوده است. حمید هیراد در کنار دنبال کردن موسیقی به صورت حرفه‌ای به ترانه‌سرایی پرداخت. سپس با چند کار نیمه‌حرفه‌ای با گروهی موسوم به «داروگ» فعالیت هنری خود را ادامه داد.

حمید هیراد به واسطه آشنایانش یکی از آثار سنتی خود را به مدیرعامل شرکت «آوازی نو» ارسال کرد و پس از پذیرفته شدن، همکاری‌اش را با این شرکت آغاز کرد. او پس از یک سال در اواخر سال ۱۳۹۵ کار موسیقی را رسما آغاز کرد. البته او پس از عقد قراردادی با این موسسه، حدود یک سال فعالیت چندانی نداشت و به گفته خودش به بررسی آثار پاپ روز و سبک‌های مختلف موسیقی می‌پرداخت. چرا که تا آن روز با این سبک‌ها آشنایی نداشته است، اما با توجه به اهمیتی که موضوع طراحی لباس برای او داشته، همواره این موضوع را در تمام کارهای خود در نظر گرفته است.

نظرات و ایده‌های خود را در مورد حمید هیراد و بررسی طراحی لباس‌های او در پایین همین صفحه بیان کنید: