تور باتومی lahzeakhar و آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

تور باتومی و آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ :

ما در دنیایی زندگی می کنیم که نمی توان برای هیچ چیزی حد و مرزی قائل شد. یکی از مقوله هایی که با کمک خلاقیت آثار زیبایی در آن خلق شده، هنر است. افرادی که ذاتا به هنر علاقه دارند و در این حوزه بسیار حرفه ای در حال کارند سعی می کنند هنرشان را بسط و گسترش داده و شما را با ایجاد آثاری بسیار جالب و شگفت انگیز، هیجان زده کنند.

یکی از مثال های جذاب و زیبایی که می توان در بحث هنر به آن اشاره کرد نقاشی روی سنگ است. اگر به نقاشی علاقه فراوانی دارید و تمایل دارد آثاری خلاقانه و جالب توجه در اختیار مخاطبان کار خود قرار دهید می توانید نقاشی بر روی سنگ را نیز امتحان کنید.

این هنرنمایی می تواند به عنوان یک کادو نیز مورد استفاده قرار گیرد؛ برای مثال کسانی که با تور باتومی lahzeakhar به کشور دیگری سفر می کنند می توانند با این کادو عزیزان خود را بیش از حد تصور خوشحال کنند، زیرا این شهر یکی از جمله شهرهای مطرح در زمینه نقاشی روی سنگ است.

ما در ادامه این متن قصد داریم به صورت خلاصه به شما توضیح دهیم که چگونه با تور باتومی می توانید بر روی سنگ نقاشی بکشید، پس در ادامه این متن ما را همراهی کنید.

https://uupload.ir/files/ijm8_unnamed.jpg

نقاشی روی سنگ

نقاشی و طراحی بر روی سنگ یکی از هنرهایی است که شما می توانید با حداقل امکانات در فضای خانه آن را انجام دهید. برای این کار نیاز دارید تا سنگ هایی که صاف و صیقلی هستند را انتخاب کنید تا طرحی که در نهایت بر روی آن کشیده می شود زیبایی خود را به خوبی نشان دهد. بعد از اینکه سنگ مورد نظر را انتخاب کردید روی آن را با بتونه مالیده و بعد از آنکه بتونه خشک شد یک سمباده آماده کرده و سطح سنگ را با استفاده از آن، سمباده کاری کنید. این کار باعث می شود که سطح سنگی که قرار است بر روی آن طرحی را به تصویر بکشید کاملا صاف شود.

بعد از سمباده کاری، سعی کنید سنگ را با کمک رنگ های سیاه و سفید رنگ کرده و پس زمینه ای مناسب برای نقاشی خود ایجاد کنید. بعد از این مرحله به سراغ رنگ اکریلیک، گواش و یا ماژیک رفته و طرحی که مد نظرتان است را بر روی سنگ پیاده کنید و با استفاده از قلم مویی که در اختیار دارید آن را رنگ کنید.

در نقاشی بدین روش می توانید خلاقیت های زیبایی از خود نشان دهید. مثلا می توانید انتهای قلم مو را سبز کرده و نوک قلم مو را در رنگ سفید بزنید و سایه روشن زیبایی را بر روی کارتان ایجاد کنید. بعد از آنکه نقاشی کردن شما به اتمام رسید می توانید با یک قلم موی ظریف، اطراف کارتان را دورگیری کنید. این عمل ظرافت و زیبایی خاصی در کارتان ایجاد خواهد کرد. وقتی کار تمام شد بر روی آن یک اسپری براق کننده بزنید و زیبایی کار را دو چندان کنید.

https://uupload.ir/files/bhlh_0c788063-9499-4f5b-9ca9-0d5ce391d4d4.jpeg

وسایل مورد نیاز برای نقاشی روی سنگ

https://uupload.ir/files/w54t_hou10530.jpg

  • خمیر بتونه
  • رنگ آکریلیک
  • قلم مو در سایزها و ابعاد متفاوت و مختلف
  • انواع سنگ های صاف و صیقلی
  • مداد یا ماژیک سفید

امیدواریم این مطلب درمورد تور باتومی lahzeakhar و آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ برای شما مفید بوده باشد.