تعرفه‌های تولید محتوا

معرفی همکاران ما

خب تو عکس بالا تیم تولید محتوا وب‌سایت ایتوک سنتر رو می‌بینید. این تیم از افراد تحصیل کرده و متخصص حوزه‌های تولید محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ تشکیل شده که یار و همراه وب‌سایت ایتوک سنتر تو این مسیر هستند.

چرا به محتوا نیاز داریم

مسئله مهمی که همگی ما بعد از راه‌اندازی وب‌سایت با آن درگیر هستیم، تولید محتوا است.
محتوایی که تمامی نیازهای کاربران وب‌سایت را برطرف کرده و همچنین محتوایی متناسب با خصوصیات موتورهای جستجو باشد تا بتوانیم حرفی برای گفتن در حوزه سئو نیز داشته باشیم.
فکر کنیم تا اینجا به اهمیت وجود محتوا پی برده باشید. اما برای تکمیل کردن اهمیت وجود محتوا باید بگوییم این تنها محتوا است که کاربران را درگیر وب‌سایت می‌کند؛ جالب اینجا است که محتوا تنها مختص وب‌سایت نیست، بلکه ما در زندگی خودمان نیز هر روز زمانی که با یکدیگر به معاشرت پرداخته‌ایم نیز در حال تولید محتوا هستیم. پیام‌ها و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی هم نیازمند محتوا است؛ پس چه بهتر که محتوا مناسب، با کیفیت و بهینه داشته باشیم تا علاوه بر بهبود معاشرت در زندگی روزمره‌مان، بر کیفیت فعالیتمان در شبکه‌های اجتماعی افزوده شود. از همه مهم‌تر، محتوایی داشته باشیم که جناب “سلطان گوگل” از آن رضات کامل را داشته باشد تا یک حال اساسی و توپ به ما بدهد که اون حال اساسی و توپ، قرارگیری در رتبه برتر نتایج جستجو گوگل می‌باشد که تنها با محتوا مناسب، تکرار می‌کنم، محتوا مناسب امکان پذیر است.
یادمان نرود که هنوز که هنوزه این محتوا است که حرف اول را در سئو می‌زند. محتواهامون رو دریابیم.

محتواهایی که تولید می‌کنیم چه ویژگی‌هایی دارند

محتواهایی که توسط تیم ما تولید می‌شوند تماما متناسب با خصوصیات سلطان می‌باشد.
محتوای تولیدیمون کپی نیست:
علاوه بر حال توپی که سلطان بهمون می‌ده، خیلی راحت و بی برو برگرد هم میتونه حالمونو بگیره؛ جوری که دیگه با محتوا خوب هم نتونیم نتیجه بگیریم. پس هیچگونه کپی برداری‌ در کار نیست.
محتوامون بهینه هست:
محتوایی که تولید می‌کنیم متناسب با آخرین الگوریتم‌های موتورهای جستجو می‌باشد؛ چون از سلطان می‌ترسیم. از اخلاقیات سلطان که گفتیم بهتون(:
محتوامون از نظر نگارشی تایید شده هست:
از اونجایی که هم وطنامون افراد سخت‌گیری هستند و به کیفیت زندگیشان اهمیت می‌دهند، هیچگونه غلط املایی و نگارشی در محتوا ما وجود ندارد و در کل محتوای سالمی می‌باشد.

چه نوع محتواهایی تولید می‌کنیم

بلاخره تیم ما هم یکسری تخصص‌هایی توی انواع تولید محتوا داره. با هم این تخصص‌ها رو بخونیم.
محتوا تالیف شده: محتوایی که با توجه به موضوع مورد نیاز شما یک محتوا یونیک و بهینه تولید می‌شود.
محتوا ترجمه شده: بله اینجوریاست، ترجمه هم می‌کنیم. مترجم‌های حرفه‌ای هم داریم ما که با توجه به حوزه کاری شما از بروزترین و مهم‌ترین پایگاه‌های علمی جهان برایتان محتوا تولید می‌کنند. تازه اگه خودتون محتواهای جذاب خارجی دارید می‌تونید برامون بفرستید تا مترجم‌های حرفه‌ای ما اونارو ترجمه و تیم سئو اون رو بهینه کنن، به همین راحتی.
بازنویسی محتوا: خیلی‌ها به فکر محتواهای قدیمیشون نیستن و در به در دنبال تولید محتوا جدید هستن تا با اون بتونن نتیجه بگیرن. عزیز من، اون محتواهای قدیمیتو بده ما بهینش کنیم بعد که بهینه شد محتوا جدیدتو بذار. اینجاست که نتیجه اعتمادتو بهمون می‌گیری(:

پلن‌های تولید محتوامون

محتوای تالیف شده


 • تحقیق بر روی موضوع محتوا
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ارائه ۳ تصویر داخل متن

هزینه هر کلمه : ۶۰ تومان

محتوای ترجمه شده


 • ترجمه محتوا از منابع معتبر خارجی
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ارائه ۳ تصویر داخل متن

هزینه هر کلمه: ۸۰ تومان

بازنویسی محتوا


 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ارائه ۳ تصویر داخل متن

هزینه هر کلمه: ۴۰ تومان

چطور می‌تونیم باهم همکاری کنیم

دوشواری خاصی نداره، کافیه فرم زیر رو پر کنید و هر توضیحی که دارید توی بخش توضیحات بنویسید تا کارشناس های ما باهاتون تماس بگیرن. 🙂 

سفارش تولید محتوا :

به محض اینکه فرم زیر رو پر کنید کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم رو با شما انجام بدن.
اگه هنوز نمیدونید که باید چیکار کنین یا تو انتخاب پلن‌ها دودل هستید، تو قسمت “نوع پلن” در فرم زیر، گزینه “مشاوره رایگان” رو انتخاب کنید تا با کارشناسان ما گپ و گفتی داشته باشید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.

[gravityform id=”7″ title=”false” description=”false”]