بنیان گذار تخفیفان نازنین دانشور را بیشتر بشناسیم

بنیان گذار تخفیفان نازنین دانشور متولد آذر ماه سال ۱۳۶۲ در تهران و فارق‌التحصیل کارشناسی ارشد در رشته IT از دانشگاه امیرکبیر است که ۱۰ سال سابقه در حوزه تجارت الکترونیک در ایران، آلمان و انگلستان دارد.

نازنین دانشور، بنیان گذار سایت تخفیفان است که هم اکنون به عنوان یکی از موفق‌ترین کسب و کار در زمینه تجارت الکترونیک می‌باشد.

 

اولین تجربه کارآفرینی بنیان گذار تخفیفان

نازنین دانشور، بنیان گذار تخفیفان بعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه، به عنوان برنامه نویس مبتدی وارد شرکت بهروز شد. شرکت بهروز او را برای گذراندن دوره‌ای یکساله به انگلستان فرستاد.

وی در انگلستان بسیار پیشرفت کرد و مدیر ارشد پروژه شد و در ۲۵ سالگی پیشرفت فوق العاده‌ای کرد. او بعد از برگشتن به ایران یک سوپرمارکت اینترنتی به نام “میدانک” راه اندازی کرد اما به دلیل مشکلات حمل و نقل و دیگر مشکلات، با شکست مواجه شد.

او بعد از این شکست متوجه شد که برای موفقیت در هرکاری، ابتدا باید آموزش و تجربه کافی در آن حوزه داشت.

نازنین دانشور، بنیان گذار تخفیفان بعد از بازگشت از آلمان، همراه با خواهر و پدرش، کار خود را با سرمایه‌ای ۵۰ میلیون تومانی آغاز می‌کند. در حال حاضر، سایت تخفیفان به عنوان اولین و بزرگترین وب سایت تخفیف گروهی ایران مشغول به فعالیت است.

تخفیفان، در حال حاضر در ۷ شهر بزرگ تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و رشت مشغول به ارائه خدمات می‌باشد و محصولات خود را به تمامی نقاط ایران ارسال می‌کند.

نازنین دانشور که نخستین سوپرمارکت الکترونیکی ایران را در اتاق شخصی خانه پدری‌اش در سال ۸۸ تاسیس کرد؛ حالا در ساختمانی ۴ طبقه در منطقه سعادت‌آباد به‌ عنوان مدیرعامل یکی از سایت‌های برتر تخفیف گروهی ایران، یعنی شرکت تخفیف آرمان ایرانیان که شما با نام تخفیفان آن‌ را می‌شناسید، با ۱۰۰ نفر نیروی کار نشسته است.

نازنین دانشور

نازنین دانشور

کار تخفیفان چگونه است؟

تخفیفان که از ترکیب دو کلمه تخفیف و ON گرفته شده است به معنای تخفیف آنلاین است. نازنین دانشور، بنیان گذار تخفیفان سایت خود را این چنین معرفی می‌کند:
تخفیفان ارائه دهنده انواع خدمات و محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره است. از مراکز سفر و رستوران‌ها گرفته تا محصولات آرایش و بهداشتی. تمام این محصولات با بالاترین تخفیف برای مشتریان ارائه می‌شود و مشتریان هم با این روش با دنیای جدید و پیشنهادهای ویژه‌تری آشنا شده‌اند.

گفته‌هایی از بنیان گذار تخفیفان خانم نازنین دانشور

بنیان گذار تخفیفان می‌گوید: شرکت ما، محصولاتشان را با بالاترین تخفیف به مشتریان ارائه می‌دهد و از طرفی مشتری‌ها، کوپن تخفیف‌ها را خریداری می‌کنند. تخفیفان روش برخورد و جذب مشتری را برای صاحبان کسب و کارها تغییر داده است.

بنیان گذار تخفیفان در مورد آینده کاری سایت تخفیفان می‌گوید که ماهانه هزار مرکز در ایران راه‌اندازی خواهد شد. او هم اکنون ۶۰ مرکز فروش در تهران داشته و قصد دارد در تمام شهرهای کشور شعبه ایجاد کند.

یکی از نظراتی که در مورد نازنین دانشور گفته می‌شود سخت‌گیر بودن او است. مدیریت منابع انسانی برای نازنین دانشور خیلی مهم است. کم‌کاری از کارمندان را نمی‌پذیرد و اگر متوجه شود کسی توانایی و وقت انجام کاری را ندارد، از وظایفش کم می‌کند.

رسیدن به موفقیت کار دشواری است و به تلاش زیاد نیاز دارد. این تجربه مدیران استارتاپ‌ها است که همگی آن‌ها در این نکته با هم تفاهم نظر دارند.

آموزش مداوم، هدف و انگیزه از توصیه‌هایی است که بنیان گذار تخفیفان نازنین دانشور به همه افراد علی‌الخصوص دختران و زنان می‌کند.

خانم نازنین دانشور بنیان گذار تخفیفان در این مصاحبه ویدئویی از روزهای کارمندی خود تا به امروز که شرکتی ۱۰۰ نفره را مدیریت می‌کند، می‌گوید. همچنین از سرمایه‌گذار جدید تخفیفان، از رقیبان، از زندگی سخت یک کارآفرین، از علایقش، از سیر تا پیاز حوزه کاری‌اش، سختی‌های ایجاد یک ایده و کارآفرینی جدید، از حضور زنان در فضا استارتاپی ایران، از رقبا و شیوه‌های رقابت با آن‌ها و همچنین از همه حواشی این حوزه در این مصاحبه می‌گوید.

دیدن این مصاحبه ویدئویی با بنیان گذار تخفیفان را به تمام علاقه‌مندان به کارآفرینی، خصوصا کسب و کارهای اینترنتی پیشنهاد می‌کنیم.

لطفا نظرات خود را در مورد این مصاحبه و همچنین حوزه تجارت الکترونیک در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید: