بازی DDnet و نقد و بررسی و معرفی این بازی فکری

بازی DDnet چیست؟

در واقع بازی DDnet یک Game Mod جهانی است که تحت نظر سایت ddnet.tw فعالیت دارد، کار این مود از بازی در واقع برگزاری مسابقات جهانی DDrace در بازی TeeWorlds میباشد! در دنیا کشورهای زیادی نیستند که این مود برای آنها فعال است و در این بخش از معرفی بازیهای کامپیوتری به معرفی این بازی می پردازیم.

بازی DDnet

تی (Tee) در بازی DDnet چیست؟

تی در واقع همان آدمک ها یا شخصیت های درون بازی تیورلدز (Teeworlds) میباشند که هر کس میتواند یک اسکین یا چهره مورد علاقه خودش را در بازی به آن بدهد، بازی تیورلدز یک بازی کارتونی میباشد که اخیرا جذابیت زیادی بین گیمرهای ایرانی پیدا کرده و با وجود کم حجم بودن این بازی در عین سادگی توانسته در دل ایرانی ها جا باز کند.

 

DDraceNetwork (DDNet) یک نسخه فعال از DDRace، یک اصلاح Teeworlds با یک گیم پلی منحصر به فرد از همکاری و بازی گروهی است. چون کمک به یکدیگر از طریق نقشه های سفارشی تا ۶۴ بازیکن را در این بازی فراهم است،

در مسابقات بین المللی بازی DDnet و حالت بازی بصورت شبکه ای ، طراحی نقشه های موردنظر خود و یا سرور خود را اجرا کنید. سرورهای رسمی این بازی در آلمان، روسیه، ایالات متحده آمریکا، کانادا، چین، شیلی، برزیل و آفریقای جنوبی واقع شده است. تمام صفات ساخته شده در سرورهای رسمی در سراسر جهان در دسترس هستند و شما می توانید این بازی را انجام دهید و امتیاز بگیرید!

بازی DDnet در عین سادگی گرافیکی، برای علاقه مندان بازیهای شبکه ای و گروهی جذابیت های زیادی دارد. چون علاوه بر استراتژی فکری برای عبور از مراحل مختلف، لازم است در کار گروهی هم موثر باشید چون عبور از بعضی از مراحل بازی فقط با کمک به همگروهی های شما امکان پذیر می شود و از این نظر بازی DDnet را میتوان یک بازی گروهی دانست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *