ارز دیجیتال چیست و آشنایی با ارزهای رمز نگاری شده

ارز دیجیتال چیست ؟

ارز دیجیتال(Digital currency) ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آن‌ها صفر و یک است. همانطور که از واژه آن نیز برمی‌آید، ارز دیجیتال به هر ارزش ایجاد شده در بستر دیجیتال اشاره دارد و یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و کسب درآمد و پول سازی می‌باشد.

مفهوم ارز دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم و … در مقابل واسطه‌های فیزیکی مانند اوراق بانکی یا سکه مطرح می‌شوند. ارز دیجیتال ویژگی‌هایی مشابه با ارزهای فیزیکی دارد، اما معمولاً تراکنش‌های انتقال سرمایه ارزهای دیجیتالی به‌صورت آنی و بدون مرز بین افراد قابل انجام است.

ارز دیجیتال مانند پول‌های فیزیکی، برای خرید کالا و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند اما می‌توانند به استفاده در مجامع خاص نیز محدود شوند. مثلاً می‌توان یک پول مجازی مخصوص یک بازی یا شبکه اجتماعی داشت. پول‌های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم به‌ عنوان پول‌های غیرمتمرکز دیجیتال شناخته می‌شوند، به این معنی که مرکزی برای تولید این پول وجود ندارد.

بیت کوین اولین پول دیجیتال، یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملا دیجیتال را به وجود آورده‌ است. این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه غیر متمرکز است که توسط کاربرانش بدون هیچگونه واسطه‌ای، قدرت یافته است.

در ویدئو آموزشی ارز دیجیتال می آموزید که:

بیت کوین چیست؟

از کجا می توانم بیت کوین بخرم؟

چه اتفاقی می افتد که ناگهان بیت کوین از ۵۰۰۰ دلار به ۱۱۰۰۰ دلار می رسد؟

ماجرای ارزهای دیجیتال چیست؟

چطور می شود از طریق آنها در آمد زایی کرد؟

من از کجا می‌توانم ارزهای رمز نگاری شده(ارزهای دیجیتال) را بخرم یا بفروشم؟

 ماینینگ چیست؟ چطور می توانم ارز دیجیتال استخراج کنم؟

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای رمز نگاری شده(ارزهای دیجیتال)

تریدینگ چیست؟ چطور می‌توانم وارد دنیا تریدینگ شوم؟

 نکته هایی برای درک تحلیل فاندمنتال

 مقدماتی از تحلیل تکنیکال

فرصت‌های جدید کسب و کار در بستر بیت کوین

 روش‌های کاربردی کسب در آمد از طریق ارزهای رمزنگاری شده

معرفی سایت‌های مرجع ارز دیجیتال

یکی از معتبرین سایت های مرجع بین المللی و قیمت زنده ارز دیجیتال سایت coinmarketcap می‌باشد. coin360 نیز یک سایت معتبر بین‌المللی برای نمایش زنده حجم بازار ارزهای رمزنگاری شده می‌باشد.

کلاد ماینینگ

سایت‌های زیادی برای ماینینگ یا استخراج به شکل ابری یا اشتراکی هستند، اما متاسفانه اکثر آنها قابل اعتماد نیستند. یکی از شرکت‌های بین المللی مطرح در این زمینه که تا به حال موفق عمل کرده است، سایت genesismining می‌باشد.

روش‌های کسب بیت کوین یا ارز دیجیتال به شکل رایگان:

کسب درآمد از بیت کوین با راه اندازی فاست(Faucet)

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از بیت کوین راه اندازی فاست بیت کوین است. حتما بعضی سایت‌های خارجی را دیده‌اید که در ازای ارائه چیزی به شما از شما می‌خواهند که صفحه‌ای تبلیغاتی را با ارسال کد کپچا (من ربات نیستم) ببینید. به عنوان مثال اگر می خواهید فایلی را از سرویس‌های آپلود فایل رایگان دانلود کنید ممکن است از شما درخواست شود تا صفحه دیگری را ببینید و چند لحظه‌ای منتظر بمانید. این یک روش برای دریافت بیت کوین رایگان است.

یا اینکه خودتان برای راه‌اندازی چنین سیستمی کد نویسی کنید و یا اینکه این مدل سایت‌ها را به صورت آماده خریداری کنید. همینطور در ازای پاداش کاربران هم یا باید مقداری بیت کوین به آن‌ها بدهید یا اینکه هدیه‌ای دیگری بدهید. چون در هر صورت باید آن‌ها را ترغیب کنید تا از صفحات شما دیدن کنند. نکته مهم این است که باید سعی کنید ترافیک بالایی را برای وب سایت خود فراهم کنید. در غیر این صورت این روش برای دریافت بیت کوین رایگان عملا کارایی ندارد.

نحوه درآمدزایی با بیت کوین از طریق این روش ساده است و تقریبا ماهانه حدود ۱۰۰۰ دلار برای شما درآمد حاصل می‌کند. البته اگر بتوانید سایتی با ترافیک بالا ساخته و آن را مدیریت کنید.

نظر شما در مورد ارز دیجیتال و راه‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال مانند بیت کویین، اتریوم و … چیست؟

تجربیات و نظرات خود را با ما در بخش دیدگاه در میان بگذارید: